Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Фильтры для вентиляции

Изображение фильтры для систем вентиляции воздуха ООО «Евроклима Украина» представила на выставке Сlima Fest в Киеве производимые в нашей стране из импортных комплектующих фильтры механической очистки. Они предназначены для использования в системах вентиляции и кондиционирования воздуха.

В частности, панельный плоский фильтр CFL, класса GЗ, для предварительной очистки и улавливания частиц пыли произведен из полиэстера, заключенного в металлическую раму. Его эффективность очистки – 89,8%, рекомендуемая скорость потока – 1,5 м/с. Максимальная рабочая температура – 100°С, влажность – до 100%. Класс огнеупорности – F1.

В свою очередь, панельные ячейковые фильтры CFW40 (класс G4) применяются для предварительной очистки воздуха в фильтрах тонкой очистки и НЕРА-фильтрах. Их эффективность очистки до 90,8%. Они также произведены из полиэстера, а основные рабочие характеристики аналогичны вышеприведенной модели.

В линейке также есть продукция для специфического применения, например, для высокоскоростных потоков, масляных испарений, «сварочного тумана» и т.п.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 113 / 2020-05-24 17:22:56


Залишити коментар

Telegram