Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Естетична конвекція від KORADO

Чеська компанія KORADO – провідний виробник конвекційних опалювальних приладів, пропонує ефективне та стильне рішення для обігріву приміщень – фасадні конвектори KORASPACE

Korado

Використання фасадних конвекторів KORASPACE дозволяє забезпечити комфортні умови перебування у приміщенні з великими заскленими стінами. Теплова завіса, що створюється конвектором, перешкоджає проникненню холодного повітря і не дозволяє утворюватись конденсату на поверхні скла. А особлива форма теплообмінника не дозволяє нагріватись зовнішній частині фасаду, збільшуючи енергоефективність установки.

Моделі конвектора KORASPACE поставляються у трьох стандартних варіантах:

  • Economic – з оцинкованим кожухом сірого кольору (RAL 9007) і нелакованим теплообмінником;
  • Exclusive – з таким самим кожухом, але теплообмінник – полакований;
  • InPool – кожух виконано з неіржавіючої сталі AISI 316, а теплообмінник – не покритий лаком.

Для органічного поєднання з дизайном приміщення споживач має можливість обрати колір фарбування кожуха на будь-який за шкалою RAL.

Моделі пропонуються у варіантах із шириною 120, 150 і 180 мм. Висота всіх – однакова, становить 56 мм, а довжина варіюється від 800 до 3000 мм (з кроком 200 мм). Конструкція складається з двох секцій: монтажної частини та, власне, теплообмінника з трубкою. У моделях, шириною 120 і 180 мм конструктивно передбачається можливість внутрішнього підведення труб.

У конвекторах KORASPACE використовуються високоефективні Al/Cu теплообмінники. Моделі шириною 120 мм мають одну трубку з теплоносієм, яка забезпечує номінальну потужність від 115 до 690 Вт (залежно від довжини пристрою і різниці температур). Установки шириною 150 і 180 мм мають дві однакові трубки з теплоносієм, тому їх потужність – однакова, становить від 228 до 1369 Вт.

Максимальна робоча температура для конвекторів – 110°С, при граничному значенні робочого тиску – 1,2 МПа. Теплообмінники приєднуються до опалювальної системи через стандартне різьбове з'єднання діаметром 1/2″.

Асортимент компанії також представлений іншими видами конвекторів. Конвектори серії KORAFLEX розміщуються на підлозі та стають незамінними в місцях, де використання традиційних радіаторів є недоцільним: біля панорамних вікон, вітражів чи зимових садів. Конвектори серії KORALINE поєднують у собі принципи універсальності, адже вони монтуються на підлогу і їх можна використовувати як біля відкритих терас, так і під низькими підвіконнями. А серія KORAWALL – рішення для всього дому, адже такий конвектор можна розташувати на будь-якій стіні будівлі, де він виглядатиме не як елемент опалювальної системи, а, швидше, як дизайнерське рішення.

Опалювальне обладнання компанії відповідає європейським вимогам до енергоефективності та безпеки. Гарантія на герметичність теплообмінників усіх конвекторів становить 10 років, а на саме обладнання – 2 роки. Конвектори компанії KORADO являють собою втілення передових технологій, застосування яких дозволяє забезпечити комфортні умови перебування у приміщенні. Якщо ж будівля має засклений фасад, то використання конвекторів KORASPACE стане основою для її енергоефективності. А завдяки своїй ергономічності вони поєднаються з будь-яким внутрішнім інтер’єром.

Представництво KORADO в Україні
02095, м. Київ, вул. А. Ахматової 35-А, оф. 1
Тел./факс: +380 44 498 07 97
Е-mail: korado.ua@gmail.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 013


Залишити коментар

Telegram