Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Міжнародна спеціалізована виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії» «Розумне місто & Розумний дім»

19-20 вересня, 2023 р. Міжнародна виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії» та форум є ідеальним місцем зустрічі для глобальних і місцевих зацікавлених сторін, керівників рівня C, провідних експертів галузі, виробників і постачальників, осіб, які приймають рішення, політиків і державних службовців з усього ланцюга створення вартості, щоб брати участь у діалозі, обговорювати поточні проблеми та можливості для бізнесу, розробляти ринкові стратегії, ділитися своїми знаннями, продуманими підходами та визначати рішення, спрямовані на формування майбутнього сектору альтернативної енергетики

виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії»

Тематичні розділи виставки:

  • Біоенергетика;
  • Вітроенергетика;
  • Сонячна енергетика;
  • Гідроенергетика;
  • Геотермальна енергетика;
  • Енергія довкілля;
  • Альтернативні види палива;
  • Енергозбереження «Розумне місто»&«Розумний дім»
  • Сучасні технології «Розумне місто»&«Розумний дім»;
  • Інвестиції в енергоефективність.

Виставка збирає керівників міста та представників міжнародних організацій, наукових установ та приватних компаній, щоб створити центр знань для розумних міст. На виставці представлені ключові вертикалі, які складають структуру розумного міста для розумних міст, включаючи будівлі, чисту, розумну енергію, транспорт, воду тощо.

Головне завдання організаторів виставки - надати можливість кожному клієнту максимально розкрити свій потенціал, заявити про свої досягнення на всю Україну, звірити свої передчуття щодо перспектив розвитку галузі з кращими світовими брендами, адаптованими, при цьому, під наш вітчизняний ринок, його потреби і можливості.

Приєднуйтесь до зустрічі галузевих і державних лідерів з усього світу, щоб отримати уявлення та дізнатися, як інновації та співпраця можуть принести революційні зміни в секторі відновлюваної енергії.

Виставка працює: 21-22 вересня, 2023 з 10.00 до 18.00

Вхід вільний, тільки по онлайн реєстрації:
https://istwe.agroinkom.com.ua/uk/o-vystavke/
https://istweexpo.ticketforevent.com/

Контакти:
Tel.mob:
+380 67 316 24 06
+380 68 991 55 70
E-mail: info@agroinkom.com.ua
www.istwe.agroinkom.com.ua/uk/o-vystavke/

Медіа-партнер: AW-Therm спеціалізований ресурс.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 962

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram