Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

«Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2016» звітує


На початку листопада у "Міжнародному виставковому центрі" в Києві за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Державного агентства з енергоефективності відбулася дев’ята Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», мета якої – стимулювання до зменшення витрат енергоресурсів, проведення енергозберігаючої політики та заходів щодо енергозбереження в усіх галузях економіки, розвиток альтернативних джерел енергії, залучення інвестицій у відновлювану енергетику, створення конкурентоспроможного ринку у цій сфері економіки

image-0-02-05-d38a588e0bd67c9bceeee2309904ef88cfd17b942eee9abd5c5473b8726f848c-V Цей захід, що об’єднує провідних вітчизняних і світових гравців ринку, представників влади та бізнесу, був спрямований на вирішення питань енергоефективності в реальному секторі економіки, пошук та демонстрацію нових можливостей для підприємництва, що з’явилися у галузі відновлюваної енергетики.

Сьогодні влада активно працює над вдосконаленням законодавчої бази, що наближає Україну до європейської моделі споживання та обліку енергоресурсів. Тема енергозбереження була висвітлена під час конференції «Рух в напрямку енергоефективності та відновлювальних джерел енергії: що нового?» У цьому заході брали участь заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Е. Кругляк, заступник Міністра екології та природних ресурсів України В. Вакараш, в.о. Голови Державного агентства водних ресурсів України П. Гвозденко, президент асоціації «Питна вода України» Ю. Хіврич, інші почесні гості та високопосадовці, що свідчить про значну увагу до питання енергозбереження та розвитку нової моделі енергетики в Україні. Використання нетрадиційних і відновлювальних джерел енергії – це важливий фактор підвищення рівня енергетичної безпеки країни.image-0-02-05-9485046562b49d2c454abd0499844bbffee48c9101ea5a2ed2e9fd126b155f18-V

Сьогодні міжнародні гравці в сфері відновлюваної енергетики ставлять Україну в один ряд з найперспективнішими та інвестиційно привабливими європейськими ринками. Свідченням цього є якісний склад учасників та розширення географічних меж. Цього року 97 підприємств експонували на виставці свої напрацювання та демонстрували натурні зразки обладнання, в т.ч. зарубіжні компанії з чотирьох країн світу (Австрія, Китай, Литва, Польща). Загалом на виставці відбувся показ продукції виробників з України, Австралії, Бельгії, Великобританії, Ізраїлю, Нідерландів, Німеччини, Туреччини, Франції, Японії та інших країн. Це, зокрема, котельне обладнання, теплові насоси, енергоефективне освітлення, вітрогенератори, сонячні фотоелектричні та фототермальні панелі тощо.

Одночасно з експозицією виставки «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулися взаємодоповнюючі виставки AQUA UKRAINE, «КомунТех»/«ДорТехЕкспо», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства».image-0-02-03-7f065bf7945e82bb813665f1caab0c592dc199f2951d7edad22b110c7267c323-V Це вочевидь сприяло комплексному висвітленню тематики з енергозбереження та відновлюваної енергетики, можливості продемонструвати суміжні технології, продукцію та послуги широкому загалу відвідувачів, розширенню галузевого складу спеціалістів та учасників.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 291

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram