Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Електричний водонагрівач ARISTON ABS VLS EVO PW WIFI – гаряча вода на кінчиках пальців

У питанні приготування гарячої води для побутових цілей не завжди можна покластися на державу. Одним із найпопулярніших способів постійної наявності гарячого душу в помешканні ‒ це електричний водонагрівач

Зображення Ariston ABS VLS EVO PW WIFI Одним із найсучасніших рішень є електричний водонагрівач ABS VLS EVO PW WIFI, і це вже далеко не проста «бочка» з кип’ятильником всередині. Перше, чим звертає на себе увагу водонагрівач – його дизайн та форма. Неперевершений італійський дизайн не тільки може стати частиною інтер’єра, а й гармонійно доповнить його.

Завдяки своїй пласкій формі та спеціальному внутрішньому розташуванню елементів він може монтуватися як вертикально, так і горизонтально. Тобто, ви зможете його гармонійно пристосувати майже до будь-якої кімнати.

Унікальна та запатентована технологія «двох баків» дозволяє забезпечити швидкий нагрів та приготування великої кількості гарячої води за рахунок майже відсутнього перемішування. Ця технологія передбачає наявність двох баків, гідравлічно незалежних одне від одного, в кожному з яких є свій нагрівальний елемент, датчик температури, магнієвий анод та розсікач вхідної холодної води.

Саме оновлений розсікач холодної води забезпечує правильний розподіл холодної та нагрітої води. Адже, якби його не було, вже після 2-ї хвилини приймання душу Ви могли б помітити значне охолодження води.

Також в ABS VLS EVO PW WIFI присутня функція «Антинакип», характерна для водонагрівачів Ariston, що запобігає виходу нагрівального елемента з ладу по причині накипу.

Wi-Fi технології, що були застосовані в цьому водонагрівачі, дозволять Вам керувати гарячою водою з будь-якої точки планети через безкоштовний додаток для смартфонів Aqua Ariston Net. Тижневий програматор, вбудований у цей додаток, дозволяє Вам економити електроенергію, запрограмувавши водонагрівач для підігрівання гарячої води саме тоді, коли це вам потрібно. Також до функціоналу додатка входить лічильник енергії, який повідомить Вам скільки електроенергії споживає водонагрівач.

Активація інтелектуальної функції ECO EVO дозволяє водонагрівачу дізнатись про ваші звички, підігріваючи воду саме тоді, коли вона буде необхідна. Після першого тижня роботи, цей водонагрівач починає адаптувати свою роботу згідно отриманих даних. Проте цей період може тривати довше, ніж тиждень. Адже максимальної ефективності прилад набуває після чотирьох тижнів активності.

В комплекті з водонагрівачем поставляється кабель живлення з ЗЗВ (засіб захисного відключення), який, у разі електричного витоку, захистить користувача від ураження струмом. Разом з ЗЗВ водонагрівач має додатковий захист від увімкнення без води всередині (захист від згоряння нагрівального елемента), додатковий електричний захист водонагрівача та користувача на програмному рівні.

Захисне покриття внутрішніх стінок бака з частинками титану забезпечує надійний та якісний захист від корозії. А якісний магнієвий анод значно подовжує термін життя водонагрівача.

Гарантія на водонагрівач складає 7 років на бак та 2 роки на електричну частину (за умови проведення технічного обслуговування).

ТОВ «АРІСТОН ТЕРМО УКРАЇНА»

Тел.: +380 44 496-25-18 (секретар)
Тел.: +380 44 496-25-15 (сервіс)
www.ariston.com/ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 680

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram