Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Електричні мати Uponor

Електрична «тепла підлога» – система комфортного й енергоефективного опалення, що є порівняно простою у монтажі та експлуатації. Вона має всі переваги поверхневого обігріву із ідеальним для сприйняття людиною випромінюванням теплоти. Одним із провідних європейських виробників таких систем є компанія Uponor (Німеччина)

Зображення електричні мати Електричні мати від Uponor призначені для використання як для нового будівництва, так і для реконструкції приміщень. Застосовувати їх можна з різноманітними видами покриттів – плитка, лінолеум, ламінат та ін. Доведено, що така система підлогового обігріву за рахунок комфортного для людини розподілу тепла шляхом випромінювання дозволяє знизити середню температуру в приміщенні на 1–2°С. Це, в свою чергу, дає економію витрат на опалення в ході опалювального періоду до 10–12%.

Uponor пропонує два варіанти електричної «теплої підлоги» – COMFORT E CABLE MAT та СOMFORT E AL-FOIL MAT. Перший тип – традиційний. В його конструкції кабель, розкладений у вигляді меандру та міцно прошитий по всій довжині, що робить монтаж простим та надійним. Крім того, наявність самоклеючої основи на сітці пришвидшує роботи та оптимізує витрати на інсталяцію.

Товщина нагрівального елемента в цій системі становить лише 3 мм, що робить можливим її застосування в різних приміщеннях та для практично будь-яких конструкцій підлоги. Конструкція нагрівального кабелю включає два багатожильних дроти (хром/нікель) в ізоляції з термостійкого матеріалу (фторетиленпропілен). Провід заземлення також багатожильний. Крім того, є екрануюча фольга зі скловолокном. Завершує конструкцію водонепроникна оболонка з ПВХ.

Електричні мати постачаються в наборах площею 1–12 м2. Ширина сітки – 0,5 м. Розмаїття комплектів пояснюється тим, що електричні мати необхідно підбирати точно за геометрією приміщення, адже вкорочувати їх не можна. Найближчим часом на сайті www.uponor.ua з’явиться зручний конструктор для швидкого підбору кількості електричних матів для кімнат різної форми та меблювання.

Відео. Монтаж «теплої підлоги» електричної

Кабель може нагріватися до температури 90°С та виробляти до 160 Вт/м2 тепла. До іншого варіанта електричної «теплої підлоги» Uponor – комплекту СOMFORT E AL-FOIL MAT – окрім кабелю у фольгованих матах входить теплоізоляційний мат товщиною 5 мм. Асортимент налічує комплекти від 1 до 10 м2. Потужність становить 140 Вт/м2.

Регулювання систем відбувається через показання датчиків температури: датчика підлоги, що розміщується в товщині конструкції підлоги, а також датчика повітря, що знаходиться в корпусі кімнатного терморегулятора. В залежності від налаштувань, споживач контролює роботу системи, підтримуючи бажане значення температури повітря у кімнаті та комфортну температуру на поверхні. За допомогою програмованих термостатів можна налаштувати температурні режими в залежності від дня тижня та часу доби.

Відео. Електричні мати: огляд конструкції

Отже, виробник пропонує варіанти систем електричного обігріву для приміщень з будь-яким покриттям підлоги, навіть під паркет і ламінат. Ці системи комфортні, надійні та безпечні в експлуатації. Крім того, прості та зручні в монтажі.

Представнитцво Uponor GmbH в Україні

02105, м. Київ, пр-т. Миру, 15-а, оф.405
Тел.: + 38 044 20 979 09
www.uponor.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 5 161


Залишити коментар

Telegram