Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Економія води – найбільш очікуваний функціонал нових змішувачів для раковини

Комфортний шлях до енергоефективності – причина популярності змішувачів із так званою системою «холодного старту»

Зображення змішувачі GROHE На сьогоднішній день споживачі очікують від змішувача для раковини значно більший набір функцій та властивостей, ніж 10 років тому. Існує значний запит на сучасні матеріали, які захищають від домішок свинцю на нікелю. Все більш затребувані нові стандарти безпеки, зокрема обмежувач температури води, автоматичний запірний клапан чи спеціальна конструкція, завдяки якій опіки від дотику до поверхні неможливі. Ще однією значущою потребою є боротьба із вірусами та шкідливими мікроорганізмами – із термічною дезінфекцію простіше підтримувати гігієнічність. І, звичайно, комфорт: збільшення висоти виливу, збільшення відстані між виливом і рукояткою, вдосконалений кут аератору.

Але перше місце наразі займає економія води та електроенергії.

Тарифи за воду та електроенергію постійно збільшуються. В багатьох встановлені бойлери, «внесок» яких у платіжки може бути суттєвим. Але чи справді потрібно підігрівати воду весь час? Іноді користувачу необхідно лише декілька секунд сполоснути руки, тому гаряча вода може бути не потрібна.

Саме тому зараз технологія GROHE SilkMove ES актуальна як ніколи. ES – це energy saving, принцип якого полягає в особливій конструкції змішувачів для раковини та мийки. Коли воду вмикають, спершу завжди подається холодна, а не змішана – завдяки початковій точці важеля на холодній воді. Повертання наліво – вода йде тепліша. Таким чином, гаряча вода не використовується, якщо треба просто почистити зуби, швидко помити руки чи змочити ганчірку для пилу. Це вигода як для сімейного бюджету, так і для навколишнього середовища – жодної краплі теплої води у ситуаціях, коли вона не потрібна.

Наскільки великий ефект дає така конструкція? В GROHE підрахували, що завдяки автоматичній економії SilkMove ES середня сім’я з 4 людей може зекономити 31 412 літрів гарячої води на рік! Що в свою чергу може складати до половини всіх затрат води. При цьому SilkMove ES включає легендарну плавність ходу ручки SilkMove та безперебійну роботу на декілька десятиліть вперед.

Технологія SilkMove ES представлена в змішувачах для раковини та мийки:

  • оновлена лінійка GROHE Eurosmart;
  • оновлені лінійки GROHE BauLoop та GROHE BauEdge;
  • GROHE Eurosmart Cosmopolitan;
  • GROHE Eurostyle;
  • GROHE Essence;
  • GROHE Eurocube.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 849


Залишити коментар

Telegram