Термоголовка для радіатора опалення – доступна економія тепла при радіаторному опаленні

Навіть невеликі інвестиції в систему радіаторного опалення дозволяють економити енергоносій, зберігаючи потрібний рівень комфорту. Доволі простим і недорогим рішенням і встановлення термостатичних клапанів з терморегуляторами

Головною перевагою радіаторних терморегуляторів є здатність автоматично регулювати подачу теплоносія в опалювальний пристрій. Його потік змінюється у відповідності до вибраної температури на корпусі пристрою. Самі вироби мають невеликі габарити і легко вписуються у будь-який інтер’єр. Щоб краще ознайомитись із різноманітністю радіаторних терморегуляторів і клапанів, ми детальніше розглянемо продукцію італійської компанії Giacomini.

Відео. Монтаж термостатичного клапану та встановлення термоголовки

 Giacomini R407F Нещодавно компанією було представлено моделі термостатичних головок R468, R468C і R468H. Вони можуть працювати при робочій температурі теплоносія в діапазоні від 5 до 110°С, і при максимальному робочому тиску 10 бар. Мінімальне калібрування температури становить 8°С, а максимальне – 28°С. Позначення збільшення та зменшення температури («+» і «-») мають рельєфну форму, що дозволяє без проблем користуватись людям з порушеннями зору. Час реакції термостатичної головки на зміну режиму не перевищує 25 хвилин.

Моделі R468 і R468С мають кріплення CLIPCLAP, спеціально розроблене для термостатичних клапанів Giacomini серій TG, D і F. Цей тип підключення дозволяє змонтувати терморегулятор без використання спеціальних інструментів. Модель R468H приєднується до клапанів серії H з різьбовим з'єднанням М30 x 1,5. Усі термостатичні регулятори можуть працювати з клапанами, діаметром ½″ або ¾″, а максимальне падіння тиску з ними становить 1,4 і 0,7 бар, відповідно.

Поряд із новинками, італійський виробник пропонує популярні моделі R460 і R470. Вони також розраховані на робочу температуру теплоносія від 5 до 110°С і максимальний робочий тиск 10 бар. Вироби доступні для двох типів кріплення: CLIP-CLAP і різьбового з’єднання M30 x 1,5 (моделі з різьбовим підключенням називаються R460H і R470H).

Для заміни термостатичного регулятора немає необхідності зупиняти роботу всієї опалювальної системи. Це особливо зручно, коли його потрібно замінити, наприклад, на точніший та ефективніший.

Але коли система опалення тільки монтується, доцільно вибирати комплекти з термостатичних регуляторів і клапанів, а також із відсічними клапанами чи додатковими аксесуарами. Асортимент продукції Giacomini містить укомплектовані набори R470A, R470F і R470F-KV для різних типів систем.

Розширити звичні межі функціоналу для термостатичних регуляторів можна, використовуючи модель K470H з програмуванням роботи. У налаштуваннях доступно встановлення чотирьох різних періодів роботи на добу. Пристрій обладнано рядом додаткових функцій. Наприклад, він реагує на раптове падіння температури, якщо в приміщенні відкрите вікно. Термостатичний регулятор зупинить подачу теплоносія для уникнення даремних втрат енергії.

Детальнішу інформацію про радіаторні терморегулятори та клапани італійського виробника Giacomini ви можете отримати, звернувшись до ексклюзивного представника в Україні – компанії «А-Кваттро». Кваліфіковані представники компанії допоможуть підібрати саме той виріб, який найкраще задовольнить потреби в комфорті.

Офіційний представник Giacomini S.p.A. в Україні ТОВ «А-Кваттро»
м. Ужгород вул. Швабська 64А
Тел.:+38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua

Больше важных статей и новостей в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь!

Просмотрено: 2 300


Оставьте комментарий

Telegram