Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Термоголовка для радіатора опалення – доступна економія тепла при радіаторному опаленні

Навіть невеликі інвестиції в систему радіаторного опалення дозволяють економити енергоносій, зберігаючи потрібний рівень комфорту. Доволі простим і недорогим рішенням і встановлення термостатичних клапанів з терморегуляторами

Головною перевагою радіаторних терморегуляторів є здатність автоматично регулювати подачу теплоносія в опалювальний пристрій. Його потік змінюється у відповідності до вибраної температури на корпусі пристрою. Самі вироби мають невеликі габарити і легко вписуються у будь-який інтер’єр. Щоб краще ознайомитись із різноманітністю радіаторних терморегуляторів і клапанів, ми детальніше розглянемо продукцію італійської компанії Giacomini.

Відео. Монтаж термостатичного клапану та встановлення термоголовки

 Giacomini R407F Нещодавно компанією було представлено моделі термостатичних головок R468, R468C і R468H. Вони можуть працювати при робочій температурі теплоносія в діапазоні від 5 до 110°С, і при максимальному робочому тиску 10 бар. Мінімальне калібрування температури становить 8°С, а максимальне – 28°С. Позначення збільшення та зменшення температури («+» і «-») мають рельєфну форму, що дозволяє без проблем користуватись людям з порушеннями зору. Час реакції термостатичної головки на зміну режиму не перевищує 25 хвилин.

Моделі R468 і R468С мають кріплення CLIPCLAP, спеціально розроблене для термостатичних клапанів Giacomini серій TG, D і F. Цей тип підключення дозволяє змонтувати терморегулятор без використання спеціальних інструментів. Модель R468H приєднується до клапанів серії H з різьбовим з'єднанням М30 x 1,5. Усі термостатичні регулятори можуть працювати з клапанами, діаметром ½″ або ¾″, а максимальне падіння тиску з ними становить 1,4 і 0,7 бар, відповідно.

Поряд із новинками, італійський виробник пропонує популярні моделі R460 і R470. Вони також розраховані на робочу температуру теплоносія від 5 до 110°С і максимальний робочий тиск 10 бар. Вироби доступні для двох типів кріплення: CLIP-CLAP і різьбового з’єднання M30 x 1,5 (моделі з різьбовим підключенням називаються R460H і R470H).

Для заміни термостатичного регулятора немає необхідності зупиняти роботу всієї опалювальної системи. Це особливо зручно, коли його потрібно замінити, наприклад, на точніший та ефективніший.

Відео. Виробництво та тестування термоголовок в Італії

Але коли система опалення тільки монтується, доцільно вибирати комплекти з термостатичних регуляторів і клапанів, а також із відсічними клапанами чи додатковими аксесуарами. Асортимент продукції Giacomini містить укомплектовані набори R470A, R470F і R470F-KV для різних типів систем.

Розширити звичні межі функціоналу для термостатичних регуляторів можна, використовуючи модель K470H з програмуванням роботи. У налаштуваннях доступно встановлення чотирьох різних періодів роботи на добу. Пристрій обладнано рядом додаткових функцій. Наприклад, він реагує на раптове падіння температури, якщо в приміщенні відкрите вікно. Термостатичний регулятор зупинить подачу теплоносія для уникнення даремних втрат енергії.

Детальнішу інформацію про радіаторні терморегулятори та клапани італійського виробника Giacomini ви можете отримати, звернувшись до ексклюзивного представника в Україні – компанії «А-Кваттро». Кваліфіковані представники компанії допоможуть підібрати саме той виріб, який найкраще задовольнить потреби в комфорті.

Офіційний представник Giacomini S.p.A. в Україні ТОВ «А-Кваттро»
м. Ужгород вул. Швабська 64А
Тел.:+38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 850


Залишити коментар

Telegram