Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Економія та ефективність від BAXI

BAXI SPA завжди пропонує найбільш сучасне та довершене обладнання. Одна з останніх моделей, яка вийшла на ринок України - BAXI ECO 4s. Зазначена модель є показником розвитку та удосконалення моделей четвертого покоління вже давно відомої лінійки котлів ECO Four

ECO4_4s Випускаються моделі одноконтурні із закритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт, двоконтурні з відкритою камерою згоряння, потужністю 24 кВт, а також двоконтурні із закритою камерою згоряння, потужністю 10, 18, 24 кВт. Котел має роздільні теплообмінники, первинний − зроблений з мідних патрубків, покритих кремній-алюмінієвим покриттям для покращеної тепловіддачі, та вторинний − пластинчастий, виконаний з неіржавіючої сталі.

Модель ECO 4s − один з найбільш компактних котлів у модельному ряду BAXI. Габаритні розміри котла – 730 х 400 х 299 мм. Це дозволяє встановлювати його в будь-якому зручному місці.

Завдяки новій конструкції камери згоряння первинного теплообмінника та новій системі димовидалення розробникам BAXI ECO 4s вдалось отримати високий ККД котла. Модель котла із закритою камерою згоряння отримала три зірки за енергоефективністю згідно з європейськими нормами 92/42/СЕЕ.

Котел оснащений великим РК-дисплеєм, на якому можна бачити всю інформацію про режими роботи котла. Керування котлом відбувається за допомогою кнопок. Є можливість швидко змінити температурні параметри котла, переключати котел у різні режими роботи, перезапустити котел, а також швидко вивести необхідну інформацію на дисплей за допомогою кнопки INFO.

BAXI ECO 4s оснащений сучасною електронікою, яка була спеціально розроблена для важких умов експлуатації. У новій електронній платі була реалізована можливість стабільної роботи котла при пониженні напруги в мережі до 170 В.

У котлі BAXI ECO 4s електроніка має ступінь захисту IPx5D. Отже котел має максимальний захист від потрапляння води та пилу в електронну частину.

Для цього котла була розроблена спеціальна компактна гідравлічна група, виготовлена з пластику. Вона має вбудований вхідний фільтр, а також фільтр повернення із системи опалення. Ці фільтри можна легко знімати для чищення або заміни. BAXI ECO 4s оснащений датчиком-витратоміром ГВП, що дозволяє котлу регулювати свою потужність у залежності від витрати побутової води. При цьому підвищується комфорт і швидкість реакції котла на зміну витрати ГВП.

Вбудований кліматичний регулятор дозволяє (при підключенні датчика зовнішньої температури) вибирати температуру опалення в залежності від зовнішньої температури. Це збільшує комфорт та ефективність при роботі котла, а також зменшує споживання газу.

Зараз усе більшу популярність набуває використання сонячної енергії, тому котел BAXI ECO 4s має можливість підключення до систем сонячних колекторів. BAXI розробила спеціальний комплект, який переключає воду на котел тільки у випадку, якщо її температура нижча за задану.

Одноконтурні моделі котла можливо легко підключити до зовнішнього накопичувального бойлера. Температура в бойлері може регулюватись напряму з контрольної панелі котла.

Котел оснащений всіма системами захисту, в тому числі системою проти замерзання у контурах опалення та ГВП і системою проти блокування триходового клапана та насоса. Також у котлі встановлено захисний термостат від перегріву води в первинному теплообміннику, пресостат у системі опалення від пониженого тиску води, а також датчики контролю за безпечним видаленням продуктів згоряння.

Котел BAXI ECO 4s повністю адаптований до вітчизняних умов. Він надійно працює при пониженні вхідного тиску природного газу до 5 мбар, забезпечуючи не менше ніж 50% потужності.

Стратегічним напрямком розвитку холдингу BAXI SPA є розвиток українського ринку та закріплення позицій BAXI в Україні як лідера у своїй галузі. Ми сподіваємось, що наша продукція займе почесне місце в сегменті ринку котельного обладнання і буде належним чином оцінена українським споживачем.

Котельне обладнання BAXI зігріє Ваш дім і зробить його комфортним і сучасним.

Представництво BAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 121, оф. 4
Тел./факс: +38 044 235-96-59
Е-mail: BAXI@email.ua


Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 756


1 коментар

4
4
4
Залишити коментар

Telegram