Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Економія. Ефективність. Комфорт

Сьогодні найбільш економічними та ефективними технологіями у виробництві тепла є конденсаційна техніка. З кожним роком на українському ринку опалювального обладнання конденсаційна техніка займає все більш упевнені позиції

Baxi Два роки тому набрала чинності директива Європейського Союзу ErP (Energy-related Products), згідно з якою всі прилади повинні отримати спеціальне Енергетичне маркування, що відповідає ErP. Ця директива визначає мінімальні рівні ефективності, викидів СО2 та рівень шуму. Під дію цієї директиви потрапляють не лише газові котли, а й водонагрівачі, бойлери, теплові насоси, когенераційні установки, сонячні колектори.

З метою надання клієнтам максимально ефективної продукції, а також у відповідності до директив Європейського Союзу ErP, компанія BAXI розширила асортимент своєї лінійки конденсаційних котлів і вивела на український ринок лінійку котлів DUO-TEC Compact+ GA.

Модель DUO-TEC Compact+ GA самий компактний котел в модельному ряду BAXI. Габаритні розміри котла всього 700 х 400 х 299 мм. Це дозволяє встановлювати його в будь-якому зручному місці.

Цей котел більш економічний завдяки застосуванню циркуляційного насоса з повною модуляцією, клас енергоефективності - А. Модуляція дозволяє змінювати електричну потужність насоса та напір. За рахунок цього оптимізована різниця температур між лініями подачі та повернення системи опалення, і котел більшу частину часу працює в конденсаційному режимі, максимально збільшуючи ККД. Таким чином, за умови встановлення датчика вуличної температури та кімнатного термостата котел набуває рівня енергоефективності А+ (згідно з ErP).

Також слід відзначити, що конденсаційні котли BAXI прекрасно підготовлені для роботи на території України і можуть працювати на номінальній потужності навіть при 5 мбар динамічного тиску газу на вході.

Система модуляції потужності пальника DUO-TEC Compact+ GA дозволяє адаптувати вихідну потужність котла до енергії, яку споживає будівля у великому діапазоні (діапазон модуляції котла досягає 1:7). Це дозволяє суттєво економити газ не тільки за рахунок скорочення кількості пусків, але й за рахунок більш інтенсивної конденсації вологи з димових газів у режимі модуляції.

Також DUO-TEC Compact+ GA оснащена газовою адаптивною системою керування GAC (Gas Adaptive Control), що дозволяє оптимізувати процес керування згорянням газу та забезпечує автоматичну адаптацію котла до типу газу, довжини димових труб для підтримки оптимальної ефективності та скорочення споживання газу.

Вбудований кліматичний регулятор дозволяє вибирати температуру опалення в залежності від зовнішньої температури. Це збільшує комфорт та ефективність при роботі котла та зменшує споживання газу.

Зараз все більшу популярність набуває використання сонячної енергії, тому є можливість підключати котел BAXI DUO-TEC Compact+ GA до систем сонячних колекторів.

Одноконтурні моделі котла можливо легко підключити до зовнішнього накопичувального бака. Температура в баку може регулюватись напряму з контрольної панелі котла.

Розширення лінійки DUO-TEC Compact зробило продукцію компанії BAXI максимально ефективною та допомогло створити асортимент продукції, що має відмінний ККД, а також гарантує клієнтам впевненість у результаті роботи.

Представництво BAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 121, оф. 4
Тел./факс: +38 044 235-96-59
Е-mail: BAXI@email.ua


Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 188


Залишити коментар

Telegram