Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Ефективне опалення та охолодження з новинками від Bosch

Глобальні тренди ринку HVAC продовжують укорінюватися: усі продукти мають бути енергоефективними, з можливістю розумного керування та мати еко-дизайн, бути ергономічними. Цьогоріч «Bosch Термотехніка» представить українському ринку досить багато нових продуктів, що відповідають усім вимогам сучасності та, традиційно, мають високу якість світового технологічного лідера. У цій статті ми розповімо про основні новинки у категоріях опалювальної техніки та кондиціонування повітря

Настінний газовий конденсаційний котел Condens 2300i W

Зображення Настінний газовий конденсаційний котел Condens 2300i W Condens 2300i W – двоконтурний конденсаційний котел за доступною ціною, що має потужність 24 кВт на опалення та 30 кВт для приготування гарячої води. Модуляція пальника котла Condens 2300i W автоматично адаптує потужність у діапазоні 10-100% відповідно до поточних потреб у теплі. Як результат: коефіцієнт використання палива досягає 109%.

Серед ключових переваг котла Condens 2300i W варто відзначити його компактні розміри (ВхШхГ: 710 x 400 x 300 мм), що робить простою заміну старих традиційних котлів та надає можливість його встановлення навіть в обмеженому просторі, а також дуже тиху роботу (максимальний рівень шуму до 44 дБ). Модульна конструкція є ще однією перевагою нового котла Condens 2300i W, завдяки чому встановлення та сервісне обслуговування є досить простими.

Відео. Нові газові конденсаційні котли, інверторний кондиціонер на фестивалі Install Fest 5.0

Керування котлом Condens 2300i W зрозуміле та не потребує додаткових пояснень. Опалювальна система разом з розумним регулятором EasyControl відповідає класу енергоефективності А+. З EasyControl та з використанням термоголовок радіаторів можна керувати температурою у кожному окремому приміщенні зі смартфона. Крім того, доступні функції визначення присутності та самонавчання, що дозволяє ще більш ощадно використовувати енергоресурси.

Підлоговий газовий конденсаційний котел Condens 5300i WM

Зображення Підлоговий газовий конденсаційний котел Condens 5300i WM Condens 5300i WM – конденсаційний котел модульної конструкції для нової будівлі чи модернізації системи опалення, потужністю 24 кВт та вбудованим баком на 100 чи 120 л, що забезпечує високий комфорт гарячого водопостачання.

Конденсаційний котел Condens 5300i WM має широкий діапазон модуляції 1:10, що дозволяє адаптувати потужність пальника до фактичного запиту на тепло і споживати рівно стільки палива, скільки необхідно. Завдяки своїй оптимізованій технології конденсації та у поєднанні з розумним регулятором опалення EasyControl або контролером CW 400, Condens 5300i WM досягає класу енергоефективності A+. Крім того, використання регуляторів EasyControl чи CW 400 (разом з інтернет-модулем) дозволяє здійснювати керування системою опалення зі смартфона чи планшета.

Котел Condens 5300i WM має сучасний дизайн зі скляним корпусом, що робить його надзвичайно привабливим. Закруглені краї гармонійно поєднуються із заокругленим дисплеєм на металевому фасаді. Завдяки модульній конструкції та доступності окремих компонентів пристрою, монтаж та технічне обслуговування можна виконувати швидко та без зайвих зусиль.

Bosch продовжує активно розвивати напрямок побутового та комерційного кондиціонування повітря. Наприкінці минулого року ми анонсували виведення на ринок мультизональних систем кондиціонування повітря (VRF-систем) серії Air Flux, у 2021 році повністю змінюється лінійка побутових спліт-кондиціонерів.

Спліт-кондиціонери Climate 3000i / 5000i

Зображення інверторний кондиціонер Climate 3000i Нові розумні спліт-системи Climate 3000i та Climate 5000i – інверторні кондиціонери, з першокласними функціональними характеристиками, високою ефективністю та звичним для продукції Bosch комфортом. Climate 3000i представлена моделями з чотирма різними ступенями потужності: від 2,6 до 7,0 кВт. Climate 5000i випускається зі ступенями потужності 2,6-3,5 кВт. Незважаючи на високу потужність, системи відзначаються низьким рівнем шуму.

Завдяки ЕКО-режиму та використанню холодоагенту R32 навіть при температурі повітря до +50°С Climate 3000i досягає сезонного показника енергоефективності (SEER) – A++, а Climate 5000i – A+++. При температурі повітря до -15°С, завдяки функції нагрівання, в Climate 3000i та Climate 5000i забезпечується необхідна температура із досягненням значення сезонного коефіцієнту продуктивності (SCOP) – A+.

Завдяки підключенню додаткового аксесуара – шлюзу WLAN, спліт-системами можна керувати зі смартфону з використанням додатку HomeCom Easy від компанії Bosch. З додатком можна увімкнути та вимкнути автоматичний режим, режим нагрівання та охолодження, відрегулювати потоки та напрямок подачі повітря, отримати інформацію про температуру в приміщенні.

У моделі Climate 3000i доступні функції «FoIIow-Me» та «Wind-Avoid-Me Away», що дозволяють користувачеві розподілити потоки повітря залежно від потреби. У Climate 5000i доступні декілька додаткових функцій: система забезпечує не лише комфортну температуру приміщення, а й високу якість повітря. За допомогою функції «3D-Swing» потоки повітря рівномірно розподіляються між всіма кутками приміщення. Climate 5000i має функцію іонізатора, крім того, біофільтр та фільтр холодного каталізу фільтрують найдрібніші частинки пилу, бактерії та грибки на 99,9%, що забезпечує здоровий та комфортний клімат протягом 365 днів на рік.

Комерційні системи кондиціонування VRF

Зображення VRF-системи БОШ Комерційні системи кондиціонування серії Air Flux – це енергоефективні та зручні системи регульованого розходу холодоагенту (VRF). У лінійці є індивідуальні та комбіновані зовнішні блоки, 13 різноманітних видів внутрішніх блоків кондиціонування повітря з можливістю каскадування й блоків інтелектуального керування, а також програмне забезпечення для допомоги в проєктуванні системи. Серія Air Flux підходить для приміщень середніх і великих розмірів, таких як готелі, офісні будівлі й громадські споруди.

Air Flux забезпечує високоефективне охолодження й обігрів, завдяки спіральному компресору з впорскуванням пари й пластинчастим теплообмінником, що використовується для переохолодження. Air Flux досягає сезонного показника енергоефективності (SEER) до 7,6. Це забезпечує широкий робочий діапазон температури зовнішнього середовища в охолодженні (від -5°С до +48°С) й обігріві (від -23°С до 25°С). Інтегрована система керування енергоспоживанням автоматично корегує температури випаровування й конденсації, що максимально підвищує енергоефективність і комфорт при експлуатації системи.

Для керування кондиціюванням повітря компанія Bosch розробила центральний контролер з сенсорним екраном Air Center Control. З платою розширення контролер дозволяє здійснювати моніторинг до 256 внутрішніх блоків. Центр керування легкий у користуванні й включає план розміщення, графіки, а також параметри моніторингу, що допомагають контролювати роботу систем VRF. Контролер, сумісний з усією серією Air Flux, підключається через локальну мережу LAN, таким чином забезпечуючи локальне підключення, а також віддалений доступ з ноутбука або ПК.

Більше інформації на сайті www.bosch-climate.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 831

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram