Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Настінний газовий котел ECO – означає економію

Компанія BAXI, провідний європейський виробник опалювальної техніки, представляє настінний газовий котел п'ятого покоління ECO Compact – продовження добре відомої в Україні серії ECO

Baxi_Eco Котел ECO Compact являє собою унікальне поєднання якості, функціональності і елегантності, відрізняючись від усіх попередніх котлів ще більш компактними розмірами (700×400×298 мм), легкістю в установці, використанні й обслуговуванні.

Крім компактних розмірів безперечною перевагою котла ECO Compact є кнопкове управління і зручний у користуванні широкий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням. Цифрова панель керування безперервно та точно відображає як поточний стан котла, так і встановлені параметри. Зрозумілі й прості символи роблять управління котлом легким і доступним.

Інноваційним рішенням стало застосування системи адаптації потужності та контролю тяги. Автоматика, отримуючи сигнали від іонізаційного електрода і датчика температури димових газів, аналізує повноту згоряння палива. За результатами такого аналізу котел або працює в нормальному режимі, або підлаштовується до ненормованих умов подачі повітря та димовидалення. Система адаптації потужності ECO Compact дозволила відмовитися від застосування пневмореле і пристрою Вентурі.

Нова серія котлів BAXI виконана, як з відкритою, так і з закритою камерою згоряння і складається з 7 моделей, які відрізняються тепловою потужністю для систем опалення та виробництва гарячої води. Є одноконтурні і двоконтурні моделі. Одноконтурні моделі можуть бути підключені до зовнішнього бойлера непрямого нагріву.

Котли ECO Compact оснащені електронною системою самодіагностики, яка дозволяє визначити різні несправності в роботі системи опалення.

Монтажні та обслуговуючі організації гідно оцінять надзвичайну зручність і простоту обслуговування котлів ECO Compact. Завдяки ретельно продуманій внутрішній конструкції доступ до всіх компонентів здійснюється через передню панель. Особлива конструкція кріплення бічних панелей забезпечує безперешкодний доступ до всіх вузлів котла. Додатковим плюсом є застосування швидкорознімних з'єднань гідравлічних вузлів і нова компоновка розширювального бака, що полегшує обслуговування обладнання. Навіть якщо сам котел вбудований в меблі і повністю закритий з усіх бічних сторін, будь-яка його внутрішня деталь може бути легко і швидко знята без демонтажу теплогенератора.

Дана серія котлів адаптована до вітчизняних умов експлуатації та стабільно працює в діапазоні живлячої напруги 170 – 270 В, а також при зниженні вхідного тиску газу до 4 мбар.

Автоматика котла забезпечує максимальний рівень безпеки в різних умовах експлуатації. Для зручності опалювання приміщення і економії витрати палива в котлах ECO Compact передбачена можливість підключення датчика зовнішньої температури, який керує роботою вбудованої погодозалежної автоматики. У цьому випадку електроніка котла автоматично змінює значення температури системи опалення в залежності від температури на вулиці. Також є можливість підключення кімнатного термостата. Завдяки наявності двох діапазонів регулювання котел може працювати як у класичній системі опалення, так і в режимі «теплої підлоги». Збережена функція захисту від замерзання. Реалізована можливість диспетчеризації для виведення сигналу про аварію.


Компактний, економний, надійний котел ECO Compact, розроблений з використанням новітніх інноваційних рішень, здатний задовольнити запити найвибагливіших і вимогливих споживачів.

ПредставництвоBAXI S.p.A. в Україні
01032, м. Київ,
вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 877


Залишити коментар

Telegram