Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Джерело тепла – тепловий насос повітря-водя Baxi для опалення

BAXI SPA займається виробництвом обладнання для опалення і гарячого водопостачання вже більше ніж 50 років. Будучи одним з провідних європейських виробників в галузі опалення, компанія намагається максимально задовольнити запити своїх клієнтів. BAXI SPA регулярно оновлює і розширює модельний ряд своєї продукції та завжди пропонує найсучасніше та довершене обладнання

Baxi_1 Сьогодні BAXI представляє нову модель теплового насоса BAXI PBSi FS із вбудованим накопичувальним баком ГВП об’ємом 177 л.

Повітря, вода, земля є джерелами величезної кількості нескінченної відновлюваної енергії. Тепловий насос перетворює енергію, яка знаходиться у природному середовищі, постачає її для опалення взимку та охолодження влітку. BAXI PBSi FS − це тепловий насос повітря-вода типу «спліт» з конкурентною ціною, невеликим терміном окупності та інтуїтивно зрозумілим керуванням. Ви могли тільки мріяти про це, а BAXI втілила мрію в реальність.

BAXI PBSi FS - компактний, економічний та екологічний. Він ідеальний для опалення, охолодження і ГВП. Тепер тепло на власні потреби можна брати, в прямому сенсі цього слова, з повітря! BAXI PBSi FS являє собою рентабельне вкладення завдяки привабливій ціні та своїй високій продуктивності. На 1 кВт споживаної електричної потужності тепловий насос виробляє до 4,6 кВт теплової. Таким чином, з кожного кіловата ви отримуєте до 3,6 кВт безкоштовно. Економія досягає 70% споживаної електроенергії в порівнянні з електричними котлами та іншим електричним обладнанням для опалення, а використання інверторної системи дозволяє адаптувати потужність до ваших потреб, що додатково заощаджує до 30% енергії в порівнянні з традиційними тепловими насосами.

BAXI PBSi FS дуже простий в установленні, оскільки не потребує додаткової площі або свердловин. Гідравлічний контур забезпечує опалення чи охолодження із системою теплої/охолоджуваної підлоги, радіаторами або фанкойлами, а також гаряче водопостачання. Завдяки реверсивній схемі та компресору із системою модуляції BAXI PBSi FS забезпечує комфорт протягом усього року. Температура гарячої води на виході з теплового насоса − 60°С, робоча температура зовнішнього середовища − до мінус 20°С.

BAXI PBSi FS продуманий до дрібниць: компактні розміри внутрішнього блока (600 х 827 х 1200 мм), безшумна робота (рівень шуму всього 36 дБ), інтуїтивно зрозуміла панель керування, просте встановлення. Внутрішній модуль PBSi FS може бути під’єднаний до опалювальної системи на базі котла з традиційним джерелом енергії (версія Н) або обладнаний електричним резервним джерелом тепла (версії EM/ET). Електричне живлення здійснюється однофазним (230 В) або трифазним (400 В) струмом. Внутрішній модуль оснащений розширювальним баком об’ємом 8 л і високоефективним циркуляційним насосом, який відповідає ErP – клас А. Зовнішній модуль оснащений вбудованим датчиком зовнішньої температури.

Роблячи вибір на користь теплового насоса BAXI PBSi FS Ви забезпечуєте захист нашої планети, оскільки енергія повітря − це на 100% чиста і відновлювана енергія, нульові викиди парникових газів, екологічний холодоагент R410А, не впливає на стан озонового шару планети.

BAXI PBSi FS розроблений з використанням новітніх інноваційних рішень, здатний задовольнити запити найвибагливіших і найвимогливіших споживачів.

Представництво BAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 121, оф. 4
Тел./факс: +38 044 235-96-59
Е-mail: BAXI@email.ua


Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 6 691


1 коментар

5
5
5
Залишити коментар

Telegram