Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Динамічні термостатичні клапани Giacomini

В сучасних теплових мережах вже нікого не здивуєш термостатичними клапанами. Користувачі давно визнали перевагу такого виду радіаторної арматури. Клапани із попереднім налаштуванням вже менш популярні, але теж все частіше й частіше застосовуються для нових систем опалення. Однак найбільш ефективним видом радіаторної арматури є клапан з динамічним регулюванням витрат теплоносія

Клапани термостатичні Giacomini серії DB обладнані внутрішнім картриджем спеціальної конструкції з двома функціями – попереднє налаштування (для обмеження максимальних витрат теплоносія, який проходить через клапан) та регулювання перепаду тиску. Витрату теплоносія через клапан можна попередньо налаштувати, встановивши положення на шкалі від 1 до 6, за допомогою спеціального ключа регулювання R73PY010. Діапазон регулювання витрат становить від 25 до 250 л/год без встановленої термоголовки та 15–200 л/год (з термоголовкою). Попередньо встановлене значення витрати залишається постійним навіть в разі змін навантаження всередині системи при закритті або відкритті інших клапанів.

Зображення термостатичні клапани Giacomini DB Клапани термостатичні R401DB, R402DB, R415DB

Якщо, наприклад, витрата теплоносія має тенденцію до збільшення, коли інші термостатичні клапани закриваються, мембрана картриджа буде зменшувати перетин отвору. При цьому, витрата теплоносія через клапан автоматично буде обмежуватися попередньо встановленим значенням. І навпаки, якщо витрата має тенденцію до зниження, мембрана картриджа буде збільшувати прохідний перетин, і витрата буде повертатися до попередньо встановленого значення.

Відео. Налаштування клапана з динамічним регулюванням

Також витрата є повністю незалежним від перепаду тиску в діапазоні граничних значень. Вбудований регулятор перепаду тиску підтримує його на сталому рівні. В залежності від налаштування перепад тиску може знаходитися в діапазоні від 10 до 150 кПа. Мінімальний перепад тиску повинен контролюватися за допомогою клапана, що знаходиться в найбільш несприятливому становищі, в той час як найкращий клапан контролює максимальне значення.

Відео. Заводи Giacomini: вибробництво труби та арматури

Діапазон робочих температур +5...95°C. Максимальний тиск – 16 бар (с захисним ковпачком) та 10 бар (із термоголовкою). В Україні клапани з динамічним регулюванням витрат теплоносія від компанії Giacomini пропонує офіційний представник заводу Giacomini – компанія «А-Кваттро».

ТОВ «А-Кваттро»

м. Ужгород,
вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Переглянуто: 3 159


Залишити коментар

Telegram