Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Cистема каналізації ASG-Plast – новинка в Україні

В нашому суспільстві існує стійкий стереотип, що продукція, яка виробляється в нашій країні, нижча за якістю, аніж її закордонні аналоги. Насправді, якісних українських продуктів є значна кількість, багато з яких стосуються саме інженерної сантехніки. З року в рік компанія-виробник «Сан Тех Рай» спростовує даний стереотип. Нещодавно доказом високої якості вітчизняного виробництва стала новинка – система каналізації ASG-Plast

В нашому суспільстві існує стійкий стереотип, що продукція, яка виробляється в нашій країні, нижча за якістю, аніж її закордонні аналоги. Насправді, якісних українських продуктів є значна кількість, багато з яких стосуються саме інженерної сантехніки. З року в рік компанія-виробник «Сан Тех Рай» спростовує даний стереотип. Нещодавно доказом високої якості вітчизняного виробництва стала новинка – система каналізації ASG-Plast.

Зображення каналізація ASG-Plast Система внутрішньої каналізації від ASG-Plast є універсальним продуктом. В неї входять наступні елементи: трубопроводи, з’єднувальні елементи (фітинги) та кріплення для труб.

Каналізацію ASG-Plast можна встановлювати в:

 • індивідуальних житлових будинках;
 • багатоквартирних будинках;
 • готелях;
 • офісних будівлях;
 • лікарнях і т.д.

Матеріали каналізаційної системи

Труби та фітинги системи внутрішньої каналізації ASG-plast виготовляються із поліпропілену (РРн) (згідно європейських стандартів DIN EN1451-1 та DIN 19560-10).

Ущільнююче кільце складається із двох компонентів – термопластичний еластомер та той самий поліпропілен.

Ущільнення

Саме ущільнююче кільце і є головною «фішкою» системи. Адже воно двокомпонентне. Завдяки використанню таких кілець- ущільнювачів труби і фітинги можна інсталювати як в напірних (до 10 бар), так і безнапірних системах внутрішньої каналізації.

Завдяки обраній конструкції і профілю ущільнень, а також спеціально підібраним матеріалам сполуки, вони забезпечують повну герметичність з’єднання. Кільця попередньо встановлюються в розтруби на заводі і змащуються на роботизованих лініях.

Конструкція труб для каналізації

Каналізаційні труби ASG-Plast складаються з трьох шарів.

Завдання внутрішнього шару – запобігання накопиченню опадів, утворень, наростів, а також для зменшення стирання. Цей ефект досягається за рахунок низької шорсткості внутрішньої поверхні труби. Також цей шар має високу стійкість до дії високих температур.

З метою збільшення гнучкості труб, внутрішній шар насичується спеціальними наповнювачами.

Зовнішній шар підвищує загальну і ударну міцність. Це важливо при транспортуванні і монтажі труб.

На кожну трубу наноситься маркування, яке включає в себе інформацію про матеріал, зовнішній діаметр, товщину стінки й т.д.

Також на труби наноситься маркування по довжині. Це дозволяє точно відміряти необхідний відрізок.

Конструкція фітингів

Фасонні вироби ASG-Plast мають продуману конструкцію і привабливий дизайн. Для зміцнення і збільшення загальної міцності розтруби фітингів мають спеціальний профіль.

Властивості системи внутрішньої каналізації

Система внутрішньої каналізації від ASG-Plast задовольняє всі вимоги сучасних систем і стандартів – наявність звукоізоляції та протипожежного захисту і т.п.

Також для створення цілісної системи високої якості всі елементи мають поліпшені хімічні і фізичні властивості – хімічна стійкість, стійкість до займистості при пожежі, стійкість до впливу гарячої води та ін.

Всі елементи системи відносяться до категорії В2 по вогнестійкості згідно DIN 4102.

Підсумовуючи все вищесказане, можемо виділити основні переваги системи каналізації від ASGPlast:

 • висока якість та привабливий зовнішній вигляд;
 • звукоізоляційний матеріал труб і фасонних частин (21 дБ (А), що відповідає II ступеню звукоізоляції);
 • зносостійкий внутрішній шар труб зменшує небезпеку засмічення;
 • висока ударна міцність – несприйнятливість до механічних навантажень при транспортуванні, зберіганні і монтажі;
 • пожежна безпека і вогнестійкість (згідно DIN 4102 клас B2);
 • універсальність – можна використовувати в безнапірних і напірних системах (до 10 бар) внутрішньої каналізації.

ТОВ «Сан Тех Рай»

Одеська обл., Біляївський район, с. Усатове, 462 км автодороги Київ–Одеса
Тел./факс: +38 (048) 734-47-57
Е-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 6 085


Залишити коментар

Telegram