Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

CISOLAR 2020 оголошує офіційні дати проведення

Подія CISOLAR щороку збирає понад 7 000 учасників з 30+ країн із всього світу та є однією з наймасштабніших та головних подій у галузі сонячної енергетики Центральної та Східної Європи

Изображение CISOLAR 2020 Організатори піклуються про безпеку і для них дуже важливе здоров’я кожного учасника події. Саме тому, 10 березня 2020 року, організаційний комітет CISOLAR прийняв важливе рішення: перенести подію – 9-ту Міжнародну Конференцію та Виставку сонячної енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2020, яка повинна була відбутися 7-9 квітня 2020 року у Києві.

Організаційний комітет CISOLAR 2020 оголошує офіційні дати проведення CISOLAR 2020 у Києві:

  • 15 липня — бізнес-конференція CISOLAR, яка відбудеться у готелі Fairmont (вул. Набережно-Хрещатицька, 1)
  • 16-17 липня – виставка нових енергетичних технологій пройде у виставковому центрі М82 (вул. Межигірська, 82).

В ситуації, що склалася у світі та на європейському ринку, ми вважаємо таке рішення більш доречним і необхідним для успішного та результативного проведення заходу для всіх учасників.

Організатори впевнені, що участь у події CISOLAR 2020, яка відбудеться згідно з новим графіком – 15-17 липня 2020 року, буде максимально ефективною та результативною.

Офіційний сайт CISOLAR 2020: https://ua.cis-solar.com/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 614


Залишити коментар

Telegram