Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

CISOLAR-2017 вже в Україні!

11-12 квітня 2017 р. в Одесі відбудеться CISOLAR-2017, шоста міжнародна конференція і виставка «Сонячна Енергетика Центральної і Східної Європи» – головна виставкова подія року, що сприятиме швидкому розвитку галузі фотовольтаїчної та фототермальної енергетики в Україні

S_380

Сьогодні Україна є одним з найбільш привабливих ринків світу для розвитку сонячної енергетики в Європі. В наступному році загальні потужності українських сонячних електростанцій збільшаться вдвічі і сягнуть > 1 ГВт. Ця тенденція відкриває величезні можливості для бізнесу.

Тематика CISOLAR-2017 буде зосереджена на питаннях нових технологій сонячної енергетики, реалізації проектів, будівництва та експлуатації, продуктивності і надійності сонячних енергосистем, правилах і можливостях для регіонального розвитку, на моделях фінансування «сонячних» проектів для промислових процесів та у енергозабезпеченні будівель та житла. У форматі B2B та B2C на CISOLAR-2017 будуть продемонстровані системи зберігання енергії, гібридні системи, нові матеріали та концепції, рішення та обладнання.

Організатором CISOLAR-2017 є Центр Інноваційного Бізнесу (Innovative Business Centre). Генеральний медіа-партнер - Bloomberg New Energy.

Журнал AW-Therm є інформаційним спонсором CISOLAR-2017 і буде висвітлювати цю подію та надавати інформацію щодо матеріалів форуму.

Для отримання додаткової інформації та реєстрації, будь ласка, зв'яжіться з Організаційним комітетом CISOLAR: Тел.:+44 207 442 5555, +38 044 383 03 56. E-mail: cisolar@ibcentre.org Веб-сайт: 2017.cis-solar.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 302

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram