Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Циркуляційний насос Grundfos ALPHA1 для систем опалення

Компанія Grundfos представляє на ринку України циркуляційний насос ALPHA1 – сучасне рішення на заміну добре відомого насоса серії UPS. ALPHA1 – це економічно ефективний і водночас високопродуктивний насос, що адаптується до системи опалення будь-якого типу

Ефективний для використання в системах опалення, насос ALPHA1 особливо широко застосовується для комерційних будівель, побутових систем та опалення промислових об`єктів. Це ідеальний вибір для забезпечення базових функціональних потреб споживача, він також підходить для заміни старих та неефективних циркуляційних насосів на нові (рис. 1). ALPHA1 доступний у корпусі з нержавіючої сталі (рис. 2).

Зображення Циркуляційний насос Grundfos ALPHA1

Рис. 1. Циркуляційний насос ALPHA1

Зображення Насос Grundfos ALPHA1 в корпусі з нержавіючої сталі

Рис. 2. Насос ALPHA1 в корпусі з нержавіючої сталі

Циркуляційний насос ALPHA1 економічний, адже зменшує енергоспоживання системи на 80%, порівняно з традиційними насосами. Він споживає лише 81 кВт/год на рік (для стандартного будинку площею 150 м2, де система опалення працює 6840 годин на рік); адаптується до системи опалення будь-якого типу: одно-, або двотрубної, із радіаторами чи підлогою з підігрівом.

Циркуляційний насос ALPHA1: особливості

Насос представлений з дев`яти-сегментним індикатором потужності, має простий для користувача інтерфейс із функцією одного дотику, що забезпечує зручний огляд усіх процесів, які відбуваються в насосі. Таким чином весь робочий цикл насосу перебуває під контролем, а на дисплеї відображається споживання електроенергії та коди несправностей для легкого їх усунення (рис. 3).

Зображення дисплей циркуляційного насоса Grundfos ALPHA1

Рис. 3. Дисплей насосу ALPHA1

Дев'ять налаштувань керування насосу (по три для кожного режиму постійної кривої, постійного тиску та режимів пропорційного тиску) забезпечують гнучкість у керуванні та обслуговуванні в цілому.

Зручність в експлуатації насосу ALPHA1

Експлуатація насосу ALPHA1 є інтуїтивно зрозумілою. Вона передбачає надійний запуск насосу: якщо ротор заблоковано, насос автоматично здійснює перезапуск, швидко розбиваючи будь-які відкладення бруду або накипу – без зовнішніх втручань. Робота насосу здійснюється одним натисканням, що полегшує вибір режиму управління. Наявність штекеру ALPHA дозволяє під’єднати насос до мережі надзвичайно просто.

Циркуляційний насос ALPHA1: основні технічні характеристики та режими роботи

Режим пропорційного тиску насосу дозволяє змінювати напір пропорційно потоку, тобто чим більший потік, тим вищий напір. Такий режим рекомендується для двотрубних систем опалення зі значними коливаннями потоку. Насос має три варіанти режиму пропорційного тиску: PP1, PP2 або PP3.

Режим постійної швидкості. Насос працює в трьох режимах постійної швидкості для застосування за незмінної швидкості потоку.

Насос підтримує постійний тиск, незалежно від потоку. При цьому тиск у системі становить Pмакс = 1.0 МПа/10 бар. Рекомендований режим роботи для підлоги з підігрівом і однотрубних систем опалення з значними коливаннями потоку. Має 3 варіанти режиму постійного тиску: CP1, CP2 або CP3 (рис. 4).

Зображення криві роботи циркуляційного насоса Грундфос Альфа1

Рис. 4. Криві роботи насосу ALPHA1

Насос працює при напрузі живлення 1×230В – 50/60Гц. Максимальна витрата насосу становить Qмакс = 2.4 м3/год. Температура рідини може бути в межах від +2°C до +110°C (TF 110). Діапазон потужності: 3-50 Вт. Насос працює при температурі навколишнього середовища від 0°C до +40°C.

Циркуляційний насос ALPHA1 від Grundfos стане досконалим доповненням до системи опалення будь-якого типу, із радіаторами чи підлогою з підігрівом, забезпечуючи комфортні умови в будівлях. Він значно простіший в експлуатації завдяки зручному інтерфейсу та є достойною заміною насосів-попередників.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 805


Залишити коментар

Telegram