Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Енергозбереження та безпека зі Швеції

Шведська компанія ESBE працює на ринку з 1906 року. Виробництво та розробка знаходяться в невеликому місті Reftele. Продукція компанії характеризується багаторічним досвідом, знаннями та високою якістю. Основна мета – створення комфорту, енергозбереження та безпеки для кожного домогосподарства

Циркуляційні установки

Зображення циркуляційна установка для котельною Залежно від потреб системи, циркуляційні установки типу ESBE DN20 виробляються в декількох різних варіантах конструкції: для змішування, з приводом і клапаном; з термостатичним змішувальним клапаном і для прямого підведення у системах опалення. Разом з колектором GMA300, можна забезпечити кілька різних контурів опалення із власною специфічною потребою. Завдяки властивій компактності, пристрій потребує мало місця і може бути встановлений в дуже вузькому просторі. Маючи велику потужність і високу швидкість потоку, компактна установка також може керувати великими системами. Сфера використання – від житла на одну сім’ю з відносно невеликою потребою тепла аж до вентиляції та опалення у великих житлових будинках.

Термостатичні змішувальні пристрої

Зображення термостатичні змішувальні пристрої для твердопаливної котельні Для захисту твердопаливного котла від занадто низьких температур зворотного потоку призначені термостатичні змішувальні пристрої ESBE LTC100. Підтримка високої та стабільної зворотної температури забезпечує більш високий рівень ККД та збільшення терміну служби котла. Вбудований насос забезпечує захист котла та оптимальне навантаження бака. LTC100 застовується у системах опалення, де котли на твердому паливі використовуються для живлення накопичувальних баків.

Змішувальний пристрій складається з інтегрованого насоса і термостатичного клапана, сконструйованих таким чином, аби полегшити монтаж та обслуговування. Змішувальний пристрій захищений ізоляцією та обладнаний термометрами із зручними шкалами. Клапан не потребує налаштувань у трубопроводі байпаса. Завдяки функції інтегрованої циркуляції пристрій може продовжувати працювати навіть при припиненні подачі енергії або виході з ладу насоса.

Весь асортимент продукції представлений на сайті esbe.eu/ru.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 842

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram