Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Частотный преобразователь Calpeda I-MAT

IMAT_200 Частотный преобразователь I-MAT итальянской фирмы Calpeda S.p.A. представляет собой интегрированную систему управления двигателем насосного оборудованием в бытовых, гражданских, промышленных системах горячего и холодного водоснабжения с учетом их особенностей. Он соответствует евростандартам EN61800-3:2005-07 и EN55011. Может монтироваться непосредственно на двигателе 3~380 – 3~480 В (+/-10%) или на стене.

Преобразователь защищает насос от: сухого хода, работы с закрытым раструбом, высокого тока в двигателе, высокого и низкого сетевого напряжения, дисбаланса между фазами питания. Класс защиты IP55, температура окружающего воздуха – от минус 10°C до +50°C с относительной влажностью от 20% до 90%.

I-MAT функционирует как в автономном программируемом режиме, так и в режиме управления от внешнего устройства и/или с удаленным доступом.

В режиме «мультинасос» преобразователь I-MAT управляет группой от двух до шести насосов в разных схемах подчиненности с фиксированной и переменной скоростью. При этом ведется учет ресурса и предусмотрено автоматическое чередование насосов для выравнивания степени их износа.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 061 / 2016-03-31 13:09:06


Залишити коментар

Telegram