Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Час готуватись до зими з Romstal

Щоб провести зиму з комфортом, потрібно заздалегідь подбати про якісну систему обігріву оселі. У виборі найоптимальнішого опалювального обладнання допоможе компанія «Ромстал Україна»

Romstal_200 Маючи за плечима багаторічний європейський досвід роботи, компанія «Ромстал Україна» забезпечує широкий асортимент кліматичної техніки та аксесуарів провідних виробників (таких, як Vaillant, Viessmann, Ariston, Grundfos та ін.). По всій Україні їх пропонують більше ніж 27 магазинів, включаючи франчайзингову мережу.

Працівники компанії допоможуть підібрати необхідне опалювальне обладнання для забезпечення комфортного перебування в будівлі протягом зимового періоду. Так, асортимент котлів представлений конденсаційними, електричними, а також твердопаливними моделями різної номінальної потужності відомих європейських та вітчизняних виробників. Компанія «Ромстал Україна» пропонує споживачам енергозберігаюче обладнання з максимальним ККД та зі зменшеними викидами шкідливих речовин
у навколишнє середовище.

Наприклад, тепловий насос – це сучасне екологічне обладнання, яке може працювати як на охолодження так і на обігрів. Такі установки дозволяють ефективно використовувати тепло, розсіяне зовні приміщення, навіть при температурі мінус 20°С. А поєднання теплового насоса разом із системою «тепла підлога» забезпечить комфорт у приміщенні, до того ж покращить його естетичний вигляд. В асортименті продукції постачальника присутній весь спектр виробів, необхідних для монтажу «теплої підлоги»: від труб до засобів автоматизації кліматичних умов.

Для тих, хто хоче забезпечити свою оселю максимальною автономністю, стане цікавим використання вакуумних сонячних колекторів.
Вони дозволяють суттєво зменшити навантаження на основне опалювальне обладнання взимку, а в теплу пору року – забезпечуютьмайже безкоштовною гарячою водою. Вакуумні колектори можуть окупити себе вже за 2-3 роки, а можливість використання їх протягом мінімум 15 років – вагома інвестиція в бюджет сім’ї. У магазинах компанії «Ромстал Україна», клієнти можутьпридбати повний спектр необхідного обладнання для облаштування усієї системи опалення. Але для того, щоб забезпечити її ефективну роботу, потрібно врахувати чимало параметрів. Саме тому працівники компанії завжди надають професійні консультації з підбору обладнання та комплектуючих, індивідуально прораховуючи потребу в тепловій енергії для кожного приміщення.

Уся продукція, що пропонується компанією «Ромстал Україна», має необхідні сертифікати якості, а також офіційну гарантію від виробника. Працівники сервісної служби компанії надають професійні консультації по придбаному обладнанню. Клієнти також мають можливість отримати додаткові послуги технічного обслуговування на договірних умовах. До них входять: терміновий виїзд працівників на об’єкт протягом 24 годин, проведення щорічного планового огляду обладнання, знижки на запасні деталі та виконувані роботи, а також ряд інших послуг.

За 14 років діяльності на території України змінилась не одна технологія і тенденція на ринку кліматичних систем. Незмінною залишається тільки основна мета і філософія компанії «Ромстал Україна» – пропонувати споживачам якісні товари та послуги.

0-800-501-182 (безкоштовно по Україні)
+38 (050) 414-37-72
shop@romstal.ua
romstal.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 835


Залишити коментар

Telegram