Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Buderus: поєднання величі історії й систем опалення з майбутнього

2021 рік є особливим для Buderus: минає 290 років від дня заснування бренду та початку літопису його успішного розвитку. За майже три століття змінювалися тренди, продукти, додавалися виробничі майданчики та збільшувалася кількість працівників у світі. Зараз, як і раніше, ключовими принципами Buderus є технологічність продуктів та увага до деталей, системний підхід та надійне партнерство з професіоналами ринку

Зображення концерн Будерус Концерн «Будерус А.Г.» (Buderus AG) був заснований в Німеччині в 1731 році. З початку свого розвитку Buderus запроваджував основні тенденції розвитку на ринку опалювальної техніки:

  • перші патенти на секційні чавунні котли у 19 сторіччі;
  • розробка конденсаційної техніки з високим ККД;
  • виведення на ринок інтелектуальних систем керування;
  • розвиток геліотермічних систем;
  • революційна зміна дизайну котлів.

Зображення обладнання Будерус За 290 років компанія Buderus пройшла шлях від виготовлення чавунних елементів для печей у 18 сторіччі, виробництва секційних чавунних котлів у 19 сторіччі, започаткування системного підходу та продажу усього спектру опалювальної техніки в 20 сторіччі та до виробництва інноваційної опалювальної техніки у 21 сторіччі.

Сьогодні до складу компанії входять заводи з виробництва обладнання Buderus, 49 філіалів, що здійснюють продажі, а також 17 дочірніх компаній, розташованих у різних країнах світу. Основними виробничими майданчиками є завод у м. Маніса (Туреччина), де виготовляються настінні газові котли побутового призначення, завод у м. Айбельсхаузен (Німеччина), де виробляються баки-водонагрівачі; завод у м. Лоллар (Німеччина), на якому виготовляються підлогові чавунні та конденсаційні опалювальні котли, а також системи керування котлами; завод у м. Девентер (Нідерланди), де виготовляються навісні конденсаційні котли комерційного призначення; завод у м. Веттринген (Німеччина), на якому виготовляються геліосистеми.

Продукти: системні рішення для побутового та комерційного сегментів

Ключовими продуктами у продуктовому портфоліо є газові конденсаційні котли. Лінійка настінних конденсаційних котлів включає одноконтурні та двоконтурні моделі потужністю від 14 до 42 кВт включно (Logamax plus GB122i, Logamax plus GB172i). Основними перевагами котлів є широкий діапазон модуляції, коефіцієнт використання палива до 109%, високий комфорт приготування гарячої води (для двоконтурних моделей), тиха робота та легкість керування.

Відео. Газовий конденсаційний настінний котел Logamax plus GB122i: огляд

Системні рішення на базі конденсаційних котлів можуть включати:

  • системи керування Logamatic з можливістю розширення необхідними модулями та забезпечення віддаленого управління;
  • баки непрямого нагріву (для одноконтурних котлів: моновалентні чи бівалентні, в залежності від проєктного рішення);
  • Зображення сонячні колектори Будерус сонячні колектори Logasol для приготування гарячої води та / чи підтримки опалення;
  • необхідні комплектуючі систем: гідравлічні розподілювачі, насосні групи, датчики та інше.

Зображення котли Будерус для промислового та комерційних рішень Для комерційних проєктів та житлових комплексів найчастіше використовуються рішення на базі каскадів настінних конденсаційних котлів Logamax plus GB162 (моделі потужністю 70-100 кВт, каскадування до 1600 кВт) або підлогових конденсаційних котлів Logano plus KB372 (моделі потужністю 75-300 кВт), Logano plus GB402 (моделі потужністю 320-620 кВт, каскадування до 1240 кВт) з фірмовою обв’язкою та системами керування з можливістю розумного управління та диспетчеризації.

Підтримка: компетентність та професіоналізм – запорука спільного успіху

Buderus пропонує своїм партнерам, а саме проєктувальникам, інсталяторам і сервісним інженерам, увесь комплекс необхідної технічної підтримки для правильного підбору і обґрунтування технічного рішення, здійснення професійного монтажу, налаштування та обслуговування опалювальних систем.

Комплекс підтримки продажів включає:

– проведення тренінгів та онлайн-семінарів: програма включає тематичні оглядові вебінари про продукти та рішення; теоретичні, практичні та сервісні навчання в навчальних центрах у філіях Buderus; бізнес-навчання, що допомагають отримувати додаткові знання для розвитку власного бізнесу;
Зображення проєкт з котлами Будерус розробка технічної документації: документації з проєктування; каталогу типових проєктів, що містить пояснювальну записку, тепломеханічну схему та схему автоматизації, що просто можуть бути адаптовані до індивідуальних потреб конкретного замовника; посібник типових схем, що спрощує роботу інсталяторів, адже в ньому наведено детальні схеми підключення із зазначенням клем підключення та адресацією модулів;
– калькулятори з розрахунку систем та допомога у підборі оптимальної потужності обладнання;
– B2B-портал для прямих партнерів: формування замовлень 24/7 та перегляд доступності продуктів на складах в Україні;
– онлайн-база інструкцій з монтажу (для зручного доступу будь-де та будь-коли);
– додаток для онлайн-пошуку та підбору запасних частин з переглядом усіх деталей та можливістю замовлення.

Ми допомагаємо партнерам та супроводжуємо комерційні проєкти, а також надаємо персональну та компетентну підтримку, індивідуальні консультації та допомагаємо сформувати комплексне системне рішення, відповідно до потреб замовника. З одного боку, це створює довіру та посилює зв’язок із замовником, а з іншого боку – показує, що ми також пропонуємо нестандартні, індивідуальні рішення, до того ж мислимо масштабно.

Партнерство: плідна співпраця, що базується на чесності та довірі

Команда Buderus керується принципами і цінностями компанії щодо формування довгострокових відносин з партнерами. Ключовими для нас є відкритість, чесність та довіра з двох сторін.

Співробітники компанії та партнери є брендамбасадорами Buderus, що спільними зусиллями розвивають бренд в Україні, створюючи системні рішення та реалізовуючи нові об’єкти.

Представництво Buderus в Україні

02152, пр. П. Тичини, 1-В ТОЦ «Silver Breeze», оф. А701
Тел: (044) 390-71-93
E-mail: info@buderus.ua
www.buderus.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 635

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram