Bosch smart heating

Конденсаційна технологія разом з розумним регулятором EasyControl відBosch забезпечує енергоефективне опалення

Цифрові технології, Інтернет речей та підвищення енергоефективності вже декілька років є незмінними трендами на ринку та стратегічним напрямком розвитку світових лідерів багатьох галузей промисловості. Bosch Термотехніка, в свою чергу, активно впроваджує дані технології при розробці та виробництві нових продуктів. Прикладом цього є розумний кімнатний термостат Bosch EasyControl, що в поєднанні з розумними термоголовками радіаторів забезпечують просте керування опалювальною системою і, в той же час, допомагають знизити використання енергоресурсів.

Розумне керування кожним приміщенням індивідуально

Розумна система керування складається з кімнатного термостата EasyControl з вбудованою точкою доступу WiFi, що підключається до опалювального пристрою та забезпечує доступ до опалювальної системи через мережу Інтернет. Термоголовки радіаторів, що встановлюються у кожному приміщенні, під’єднуються до кімнатного термостата за допомогою бездротового зв’язку. Додаток для смартфона EasyControl дозволяє контролювати стан і здійснювати налаштування та регулювання опалювальної системи. Тому індивідуальні налаштування температури, наприклад, +22°C у вітальні, +24°C у ванній кімнаті, та +20°C у спальні – це реальність. До опалювальної системи під керуванням розумного термостата EasyControl можна під’єднати до 64 термоголовок радіаторів, які у додатку також можливо об’єднати у 20 тем пературних зон (приміщень).

Виявлення присутності користувача

У EasyControl вбудовано функцію виявлення присутності, що реалізується через отримання даних про геолокацію зареєстрованих смартфонів. Регулятор розуміє, коли користувачі знаходяться вдома або наближаються до нього, і автоматично налаштовує опалення відповідно до щоденного режиму. Це дозволяє знизити споживання енергоресурсів до 10%, так як система опалення працює тільки тоді, коли це дійсно потрібно.

Модуляція та погодозалежний режим

Для додаткового заощадження енергоресурсів та ефективної роботи опалювальної техніки розумний кімнатний термостат EasyControl разом з пальниками з модуляцією забезпечують саме стільки тепла, скільки це потрібно для нагріву. Крім того, EasyControl забезпечує погодозалежне керування опалювальною системою, отримуючи дані про поточну температуру з мережі Інтернет або з використанням датчика зовнішньої температури.

Дизайн, що надихає

Розумний кімнатний термостат EasyControl від Bosch має сучасний привабливий дизайн, що стане прикрасою будь-якого інтер’єру. Елегантний корпус з чорною або білою скляною поверхнею з сенсорним екраном та підсвічуванням є лаконічним і довершеним.

Індикація стану роботи

EasyControl підтримує зв’язок з користувачем не лише через додаток, але й через кольорову індикацію стану роботи. Наприклад, при збільшенні температури в приміщенн і регулятор на декілька секунд засвітиться помаранчевим, а при зменшенні – синім. Зелена індикація показує, що вдома нікого немає і увімкнуто режим енергозбереження. Червоне світло означає, що в системі опалення виникла помилка.

Сумісність з котлами усіх виробників

EasyControl сумісний з усіма настінними газовими опалювальними пристроями Bosch. Для застосування з більш старими пристроями та котлами інших виробників доступний адаптер, який просто підключається між котлом та EasyControl. Крім того, розумний термостат може використовуватися в автономному режимі та для централізованих опалювальних систем.

Простий монтаж всього за кілька кроків

Підключення і налаштування EasyControl відбувається швидко та легко. Лише за декілька простих кроків термостат буде закріплений на стіні і готовий до роботи. Інтегрований «майстер налаштувань» з послідовними кроками та підказками допоможе підключити та запустити пристрій. Усі налаштування та демо-режим для ознайомлення з усіма можливостями системи доступні у додатку Bosch EasyControl, що можна безкоштовно завантажити в Apple AppStore і Google Play Store для смартфонів з операційними системами iOS або Android.

Більше інформації на:

www.bosch-easycontrol.com/ua

Просмотрено: 13


Оставьте комментарий

Telegram