Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Bosch smart heating – розумні технології комфорту та енергозбереження

Конденсаційна технологія разом з розумним регулятором EasyControl від Bosch забезпечує енергоефективне опалення

Зображення термостат EasyControl Цифрові технології та підвищення енергоефективності вже декілька років є незмінними трендами на ринку та стратегічним напрямком розвитку світових лідерів багатьох галузей промисловості. Bosch Термотехніка, в свою чергу, активно впроваджує дані технології при розробці та виробництві нових продуктів. Прикладом цього є розумний кімнатний термостат Bosch EasyControl, що в поєднанні з розумними термоголовками радіаторів забезпечують просте керування опалювальною системою і, в той же час, допомагають знизити використання енергоресурсів.

Розумне керування кожним приміщенням індивідуально

Зображення термостат для керування системою опалення Розумна система керування складається з кімнатного термостата EasyControl з вбудованою точкою доступу WiFi, що підключається до опалювального пристрою та забезпечує доступ до опалювальної системи через мережу Інтернет. Термоголовки радіаторів, що встановлюються у кожному приміщенні, під’єднуються до кімнатного термостата за допомогою бездротового зв’язку. Додаток для смартфона EasyControl дозволяє контролювати стан і здійснювати налаштування та регулювання опалювальної системи. Тому індивідуальні налаштування температури, наприклад, +22°C у вітальні, +24°C у ванній кімнаті, та +20°C у спальні – це реальність. До опалювальної системи під керуванням розумного термостата EasyControl можна під’єднати до 64 термоголовок радіаторів, які у додатку також можливо об’єднати у 20 тем пературних зон (приміщень).

Виявлення присутності користувача

У EasyControl вбудовано функцію виявлення присутності, що реалізується через отримання даних про геолокацію зареєстрованих смартфонів. Регулятор розуміє, коли користувачі знаходяться вдома або наближаються до нього, і автоматично налаштовує опалення відповідно до щоденного режиму. Це дозволяє знизити споживання енергоресурсів до 10%, так як система опалення працює тільки тоді, коли це дійсно потрібно.

Модуляція та погодозалежний режим

Зображення комплект терморегуляторів Bosch EasyControl Для додаткового заощадження енергоресурсів та ефективної роботи опалювальної техніки розумний кімнатний термостат EasyControl разом з пальниками з модуляцією забезпечують саме стільки тепла, скільки це потрібно для нагріву. Крім того, EasyControl забезпечує погодозалежне керування опалювальною системою, отримуючи дані про поточну температуру з мережі Інтернет або з використанням датчика зовнішньої температури.

Дизайн, що надихає

Зображення термостати для системи опалення Розумний кімнатний термостат EasyControl від Bosch має сучасний привабливий дизайн, що стане прикрасою будь-якого інтер’єру. Елегантний корпус з чорною або білою скляною поверхнею з сенсорним екраном та підсвічуванням є лаконічним і довершеним.

Індикація стану роботи

EasyControl підтримує зв’язок з користувачем не лише через додаток, але й через кольорову індикацію стану роботи. Наприклад, при збільшенні температури в приміщенн і регулятор на декілька секунд засвітиться помаранчевим, а при зменшенні – синім. Зелена індикація показує, що вдома нікого немає і увімкнуто режим енергозбереження. Червоне світло означає, що в системі опалення виникла помилка.

Сумісність з котлами усіх виробників

EasyControl сумісний з усіма настінними газовими опалювальними пристроями Bosch. Для застосування з більш старими пристроями та котлами інших виробників доступний адаптер, який просто підключається між котлом та EasyControl. Крім того, розумний термостат може використовуватися в автономному режимі та для централізованих опалювальних систем.

Простий монтаж всього за кілька кроків

Зображення монтаж термостата Підключення і налаштування EasyControl відбувається швидко та легко. Лише за декілька простих кроків термостат буде закріплений на стіні і готовий до роботи. Інтегрований «майстер налаштувань» з послідовними кроками та підказками допоможе підключити та запустити пристрій. Усі налаштування та демо-режим для ознайомлення з усіма можливостями системи доступні у додатку Bosch EasyControl, що можна безкоштовно завантажити в Apple AppStore і Google Play Store для смартфонів з операційними системами iOS або Android.

Більше інформації на:

www.bosch-easycontrol.com/ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 638

Вас може зацікавити:1 коментар

  • Простий та дуже зручний у використанні термостат. Особливо классно, що він працює разом з розумними термоголовками

5
5
5
Залишити коментар

Telegram