Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Bosch Home Comfort: нова назва Bosch Термотехніка й продовження розвитку електрифікації

Bosch перейменували свій напрямок бізнесу з Bosch Термотехніка (Bosch Thermotechnology) на Bosch Home Comfort, про що офіційно оголосили під час ISH 2023

Для чого нова назва Bosch Home Comfort?

Зображення  Bosch Home Comfort

Нова назва підкреслює розширений асортимент продукції, що наразі не обмежується рішеннями для опалення і приготування гарячої води, а також включає технології кондиціонування повітря та продукти для комфорту в домі. Перейменування також дозволило акцентувати увагу на прагненні компанії поєднати високий рівень комфорту та екологічний спосіб життя. Воно підкреслює майбутню відданість Bosch Home Comfort комплексній електрифікації та ефективному споживанню енергії в будівлі.

Електрифікація і технологія теплових насосів

Зображення Ян Брокманн

Ключовою технологією для досягнення кліматичних цілей у будівельному секторі є теплові насоси. Bosch інвестує значні кошти у напрямок розробки та виробництва теплових насосів. Щоб забезпечити зростаючий попит і необхідну швидкість нарощування, компанія планує продовжувати збільшувати свої інвестиції. «Bosch Home Comfort є одним із кількох провідних виробників теплових насосів, які підписали спільну декларацію про наміри разом із федеральним урядом Німеччини виробляти 500 000 теплових насосів на рік, починаючи з 2025 року. До 2025 року ми інвестуємо загалом 700 мільйонів євро в електрифікацію та у зміцнення нашої європейської мережі», – говорить Ян Брокманн, президент Bosch Home Comfort Group.

Про інвестиції у розвиток напрямку теплових насосів

Виробництво теплових насосів

Інвестиції у напрямок теплових насосів залучаються для розширення існуючих виробничих потужностей та центрів розробки, а також створення нових. Так, на початку 2023 року було відкрито нове виробництво теплових насосів в Айбельсхаузені у центральному Гессені, Німеччина, де Bosch Home Comfort виробляє внутрішні блоки для нового покоління особливо тихих теплових насосів, що працюють на природному холодоагенті R290. На заводі компанії у Вернау, Німеччина, знаходиться лабораторія та випробувальні центри для теплових насосів і гібридних рішень, що зараз значно розширюються. У Транас, Швеція, у лютому 2023 року була введена додаткова лінія для виробництва теплових насосів, а лабораторні приміщення повністю оновлюються та розширюються. Компанія також розширює свої виробничі потужності для теплових насосів у Авейру, Португалія, де існуючу виробничу лінію для внутрішніх блоків теплових насосів типу «повітря-вода» буде доповнено новою виробничою лінією для зовнішніх блоків. Крім того, в Ізраїлі Bosch Home Comfort має спільне підприємство з Electra Industries з виробництва комерційних реверсивних теплових насосів «повітря-вода», потужності якого також збільшуються.

Зображення виробництво теплового насоса Compress 3400i AW

Нові теплові насоси в Україні Compress 3400i AW від Bosch

Зображення Compress 3400i AWS

У 2023 році відбудеться запуск нових теплових насосів «повітря-вода»: побутового теплового насосу типу Compress 3400i AW та комерційного теплового насосу типу моноблок Compress 3000 AWP. Compress 3400i AW вперше в Україні можна буде побачити у рамках міжнародної виставки Install Fest 2023.

Веб-сайт Bosch Home Comfort в Україні: www.bosch-homecomfort.com.ua

Гаряча лінія: 0 800 300 733

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 607

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram