Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

BAXI – офіційний партнер Ducati Corse

183_200x200 Компанія BAXI (Італія), святкуючи в 2015 р. 90-річний ювілей з дня свого заснування, в якості подарунка для себе отримала партнерство з італійською компанією-виробником мотоциклів Ducati Corse. Це дає можливість для підвищення рівня обізнаності про торгову марку BAXI шляхом ознайомлення фахівців з систем опалення (оптовиків, монтажників) під час проведення гонок MotoGP в (в першу чергу, в Мізано 13 вересня).

Подія також буде приводом, щоб представити новий асортимент продукції, який був розроблений спеціально, щоб відповідати на вимоги по EcoDesign і маркуванню згідно з новими європейськими нормами, які набудуть чинності 26 вересня. Одночасно з MotoGP, проводитимуться тренінги по новим лінійкам продукції, технологіям та сервісному обслуговуванню. Такі навчальні заходи будуть спрямовані на стимулювання досягнення комерційних цілей.

Компанія BAXI заснована в 1925 р. у якості заводу емальованих виробів. Наразі на її підприємстві в Бассано-дель-Граппа працює близько 800 людей, які виробляють більше 8 млн. котлів на рік. Оборот сягає € 240 млн. Підприємство входить до групи BDR Thermea. Компанія Ducati будує гоночні мотоцикли, модельний ряд яких займає кілька сегментів ринку, залежно від яких змінюються їх технічні характеристики, дизайн і призначення. На гонці MotoGP компанія завойовувала титул чемпіона світу серед пілотів сезону 2007 р.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 993


Залишити коментар

Telegram