Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

BAXI – офіційний партнер Ducati Corse

183_200x200 Компанія BAXI (Італія), святкуючи в 2015 р. 90-річний ювілей з дня свого заснування, в якості подарунка для себе отримала партнерство з італійською компанією-виробником мотоциклів Ducati Corse. Це дає можливість для підвищення рівня обізнаності про торгову марку BAXI шляхом ознайомлення фахівців з систем опалення (оптовиків, монтажників) під час проведення гонок MotoGP в (в першу чергу, в Мізано 13 вересня).

Подія також буде приводом, щоб представити новий асортимент продукції, який був розроблений спеціально, щоб відповідати на вимоги по EcoDesign і маркуванню згідно з новими європейськими нормами, які набудуть чинності 26 вересня. Одночасно з MotoGP, проводитимуться тренінги по новим лінійкам продукції, технологіям та сервісному обслуговуванню. Такі навчальні заходи будуть спрямовані на стимулювання досягнення комерційних цілей.

Компанія BAXI заснована в 1925 р. у якості заводу емальованих виробів. Наразі на її підприємстві в Бассано-дель-Граппа працює близько 800 людей, які виробляють більше 8 млн. котлів на рік. Оборот сягає € 240 млн. Підприємство входить до групи BDR Thermea. Компанія Ducati будує гоночні мотоцикли, модельний ряд яких займає кілька сегментів ринку, залежно від яких змінюються їх технічні характеристики, дизайн і призначення. На гонці MotoGP компанія завойовувала титул чемпіона світу серед пілотів сезону 2007 р.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 1 953

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram