Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

ECO Home – настінний газовий котел для поквартирного опалення

Одна з новинок 2016 року від компанії BAXI - котли серії ECO Home. Котли ECO Home не будуть представлені в роздрібному продажі, а будуть поставлятися будівельним компаніям для установки в багатоповерхових житлових будинках і котеджних селищах

Ecohome Котли цієї серії створені спеціально для поквартирного опалення та відносяться до класу компактного обладнання (730×400×299 мм). Всередині встановлено два роздільних теплообмінника на опалення і ГВП, а також застосовані сучасні високотехнологічні композитні матеріали. Дана модель була створена з урахуванням вимог висококонкурентного ринку і поєднує в собі кілька якостей: приємна ціна, з одного боку, надійність і простота в установці, експлуатації та обслуговуванні - з іншого боку. Безсумнівною перевагою котлів ECO Home є спадкоємність панелі управління і основних компонентів котла. ЖК-дисплей з кнопковим управлінням, знайомий по котлам четвертого і п'ятого покоління, надає користувачеві найповнішу інформацію про роботу котла, забезпечуючи, в тому числі, розширену самодіагностику. Ясні і прості символи роблять управління котлом легким і зрозумілим.

Первинний теплообмінник виготовлений з міді, вторинний пластинчастий теплообмінник ГВП виконаний з нержавіючої сталі. Вхідна і вихідна гідравлічні групи котла, а також байпас виконані з композитних матеріалів. Триходовий клапан з електричним сервоприводом інтегрований у вхідну гідравлічну групу, тобто знаходиться на лінії повернення теплоносія. Котел забезпечений енергозберігаючим циркуляційним насосом Grundfoss з напором 5 метрів і автоматичним відводом повітря. У цих котлах використані електронні плати Bertelli, максимально адаптовані до вітчизняних умов. Газова система котла, в основі якої газовий клапан SIT, відрізняється високою надійністю, економічністю і безпекою. Вона забезпечена безперервною електронною модуляцією полум'я в режимах опалення і ГВП. Розсікачі полум'я на пальнику зроблені з нержавіючої сталі.

Всі моделі мають максимальну продуктивність в режимі ГВП та забезпечують витрату 13,7 літру гарячої води за хвилину. Електронний витратомір, який є також датчиком протоку, конструктивно виконаний у вигляді турбіни, це дозволяє ще точніше і швидше підтримувати задану температуру гарячої води, а також забезпечити м'яку і плавну зміну температури.

Котли, вироблені компанією BAXI, відрізняються високою якістю і надійністю завдяки ретельному контролю кожного вузла. Добре продумане розташування компонентів котла забезпечує до них швидкий доступ, що полегшує управління і технічне обслуговування системи. Котли серії ECO Home забезпечені всіма необхідними пристроями контролю і регулювання системи, що забезпечують максимальний комфорт і безпеку.

Котли , навіть при зниженні вхідного тиску природного газу до 5 мбар зберігають як мінімум 50% потужності. Котли BAXI забезпечені також надійною системою контролю і безпеки. Електронна система проводить самодіагностику і зберігає інформацію про останню помилку в роботі котла.

Крім того, котли серії ECO Home традиційно мають вбудовану погодозалежну автоматику - досить підключити датчик вуличної температури. В них передбачена можливість диспетчеризації, тобто віддаленого контролю роботи котла, що особливо зручно при поквартирному автономному опаленні, коли в одному будинку встановлено кілька десятків котлів однієї моделі. Всі перераховані вище характеристики роблять серію ECO Home ідеальною для застосування в системах автономного поквартирного і котеджного опалення.

Представництво BAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ, вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 526


Залишити коментар

Telegram