Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Басейни з характером

Басейн – не просто гідротехнічна споруда для плавання. Він може поєднувати в собі фонтани, міні-аквапарк, або каскад озер, які переливаються з одного в інше. Може, за рахунок особливого оздоблення, підкреслювати індивідуальність, характер і спосіб життя його власника. Все це демонструє досвід роботи спеціалізованої української компанії «Гідромонтаж»

2^36B2BAC188E8DCA7D77F8BA47F7F6B5F7B80B0A244768D313E^pimgpsh_fullsize_distr Компанія «Гідромонтаж» займається будівництвом і обслуговуванням басейнів з 1998 року. Нині вона входить в асоціацію IPC Team – одну з найбільших світових спільнот виробників і продавців павільйонів для басейнів і Spa. Компанія представляє дві торгові марки – «Моє Море» і Cabrio.

«Moє Море» – це преміальний бренд басейнів і фонтанів, синонім високої якості та індивідуальних рішень. За роки роботи вже успішно реалізовані ідеї створення басейнів з різними системами переливів (щілинний; «інфініті»; струмками), розташованих переважно в будинку, а іншою частиною – зовні й ін.

При створенні споруд використовується 20 видів оздоблювальних матеріалів: від високогірних індійських сланців і натуральних гранітів – до імітації морського дна та декоративної мозаїки. Серед інших «фішок» – акустичні системи в стінках басейну; підводні меблі й тренажери, гейзери і гідромасаж, гірки і трампліни, водоспади й багато іншого. Індивідуально підбираються також методи очищення і знезараження, з автоматичним дозуванням хімії в залежності від обсягу води і кількості користувачів.

Невід'ємною частиною сучасного індивідуального басейну є павільйон над ним. Використання різних накриттів дозволяє не тільки продовжити купальний сезон з ранньої весни до пізньої осені, а й знизити енерговитрати (на долив і підігрів води), гарантує безпеку для дітей і домашніх тварин. «Гідромонтаж» пропонує під торговою маркою Cabrio павільйони з довговічного і якісного полікарбонату.

1^77CAF1CFCAADB7A184DABBFFD87BD973B57257920F569DA16A^pimgpsh_fullsize_distr За майже 20 років своєї діяльності компанія спорудила 1,2 тис. приватних і понад 100 громадських басейнів. Крім того, на рахунку колективу – сотні нових фонтанів і реконструкція існуючих споруд. Як приклади можна привести фонтани перед Оперним театром в Одесі, в ТРЦ «Лавина» в Києві, найбільший в Україні басейн в столичному Sky Family Park, ряд об'єктів в популярних фітнес-центрах тощо.

Компанія не тільки будує, а й обслуговує басейни. Власний штат із 163 співробітників включає проектувальників, внутрішню службу технічного нагляду, сервісантів і монтажників. Контроль якості проводиться з фотофіксацією всіх робочих процесів.

Надається довгострокова гарантія на експлуатацію: для бетонної чаші – 15 років, для плівкового або мозаїчного покриття – 5 років, для інженерного обладнання – 2 роки. Це підкріплюється використанням матеріалів і обладнання провідних європейських виробників.

Для архітекторів, будівельних та інженерних компаній пропонується взаємовигідна партнерська програма.

Детальніше ознайомитися з продукцією та послугами компанії «Гідромонтаж» можна в шоу-румах у Києві та Одесі.

м. Київ, вул. Сирецька, 96 в,
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 74 а.
Тел.: +38 (044) 5-000-555, +38 (050) 336-26-20
www.moemore.ua; www.cabrio.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 727


Залишити коментар

Telegram