Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Балансувальна арматура німецької якості від компанії «Світ інженерної сантехніки»

Компанія «Світ інженерної сантехніки» пропонує балансувальну арматуру Flamco Meibes, виготовлену на німецькому заводі. Статичні та автоматичні балансувальні клапани адаптовані під українські та світові стандарти енергоефективності. Обладнання компанії успішно використовується в будівлях різного призначення: житлових, багатоквартирних, адміністративних, спорткомплексах, готелях, автоцентрах, приватних будинках, котеджах та ін.

Балансувальна арматура від Meibes – це готові рішення в області оптимізації роботи джерела тепла, розподілу теплового навантаження по споживачах, використання альтернативних ресурсів, а також в області організації внутрішніх інженерних систем опалення та гарячого водопостачання з централізованою або індивідуальною схемою.

Статичні балансувальні клапани BALLOREX Venturi без дренажу

Призначення балансувальних клапанів BALLOREX Venturi від компанії Meibes - це гідравлічна ув'язка різних споживачів теплоносія за об'ємною витратою для досягнення максимальної оптимальної роботи. Клапани для балансування BALLOREX Venturi використовуються в різноманітних інженерних системах: будинкових теплопунктах, модулях обліку споживаної енергії, центральних стояках систем опалення, для ув'язування тепловентиляторних (опалювальних систем) та чилерних установок (систем кондиціювання). Статичний (ручний) балансувальний клапан BALLOREX Venturi поєднує функції обмежувача витрати та запірного пристрою. Вбудоване сопло Вентурі між патрубками виміру перепаду тиску дозволяє мати високу точність виміру витрати (похибка близько 3%) від майже нульової витрати до номінальної, не потребує ділянок для стабілізації потоку до та після клапана.

При налаштуванні системи за допомогою електронного витратоміра не потрібно вносити виставлені налаштування на клапані для точного вимірювання витрати. Виставлені параметри не залежать від кількості відкриттів/закриттів клапана. При монтажі вимагає, щоб напрямок потоку теплоносія відповідав покажчику на корпусі. Умовний прохід клапана: Дн 15-50 мм. Витрата - від 62 до 12630 л/год.

Зображення Статичні балансувальні клапани Nexus Fluctus (BALLOREX Venturi) без дренажу

Зображення BALLOREX Venturi без дренажу

Автоматичні балансувальні клапани BALLOREX Delta - регулятор перепаду тиску

Клапани BALLOREX Detla застосовують у всіх системах опалення або охолодження, в яких для кожного окремого споживача необхідно тримати постійний перепад тиску, з водою і водним розчином етилен- або пропіленгліколю з концентрацією не більше як 50%. Клапани BALLOREX Detla усувають технологічний шум, викликаний високим падінням тиску на радіаторних термостатичних клапанах, двохходових регулюючих клапанах та інших елементах системи, які можуть змінювати витрати теплоносія. Даний клапан завжди встановлюється в парі з балансувальним клапаном BALLOREX Venturi\Vario\Basic.

Регулятор BALLOREX Delta встановлюється на подаючому трубопроводі, а клапан-партнер – на зворотному трубопроводі

BALLOREX Delta забезпечує необхідний перепад тиску на циркуляційному кільці при будь-яких навантаженнях системи і при різних робочих режимах. Це дозволяє поетапно запускати об’єкт в експлуатацію завдяки зональному балансуванню, економлячи як час так і гроші, витрачені на повторне налаштування обладнання. На практиці це означає, що частини будівлі можуть бути поступово введені в експлуатацію по мірі завершення їх будівництва. Часткове відключення системи не впливає на інші її частини.

Діапазон робочої температури клапана Троб = -20...+135°C. Робочий тиск Рр=25 бар. Максимальний тиск при проведенні гідравлічних випробувань: 40 бар. Умовний прохід: Дн 15-50 мм. Робоче середовище: вода, розчин поліпропіленгліколю 50%.

Зображення Автоматичні балансувальні клапани BALLOREX Delta - регулятор перепаду тиску

Зображення BALLOREX Delta клапан балансувальний

Зображення BALLOREX Delta

Зображення BALLOREX Delta клапан у розрізі

Автоматичний балансувальний клапан Meibes Ballorex Delta

Клапани Meibes Ballorex Delta встановлюються спільно з клапаном-партнером. При цьому Ballorex Delta встановлюється на зворотному трубопроводі, а клапан-партнер на подаючому.

В якості клапана-партнера може бути використаний клапан Ballorex Venturi з функцією дренажу. Імпульсна трубка Ballorex Delta підключається до дренажного крана клапана Ballorex Venturi, встановленого на подаючому трубопроводі.

Зображення Ballorex Delta з клапаном-партнером Ballorex Venturi

Ballorex Delta з клапаном-партнером Ballorex Venturi

Налаштування перепаду тиску здійснюється за допомогою шестигранного ключа на клапані Ballorex Delta. Необхідно дотримуватися напрямку потоку, вказаного на корпусі клапана Ballorex Venturi, при цьому опір клапана додається до регульованого контуру, що дозволяє при необхідності обмежити максимальну витрату через контур за допомогою завдання налаштування на клапані Ballorex Venturi. Витрати через регулюючий контур можна легко і точно визначити, підключивши вимірювальний комп'ютер до клапана Ballorex Venturi.

Балансувальні клапани для гідравлічної ув'язки від компанії «Світ інженерної сантехніки» підходять для різних споживачів теплоносія в інженерних системах. Це інноваційні продукти, які відповідають світовим стандартам енергоефективності і застосовуються в будівлях різного призначення. У пропозиціях «Світ Інженерної Сантехніки» ви знайдете повний асортимент продукції статичних балансувальних клапанів BALLOREX Venturi та автоматичних балансувальних клапанів BALLOREX Delta, адже вибір сучасного енергоефективного обладнання завжди «під рукою».

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 228

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram