Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Арматура Oventrop для радіаторів

Термостати та радіаторна арматура – сучасне рішення для регулювання температурного режиму з точки зору енергозбереження та комфортного перебування людей в приміщенні. Використання термостатичної арматури на опалювальних приладах дозволяє скоротити витрату теплоносія на 10‑15%

Особливості арматури Oventrop для радіаторів

Компанія Oventrop – провідний європейський виробник арматури для систем опалення, холодо та водопостачання. Вироби компанії неодноразово отримували нагороди за технічний дизайн та визнані у всьому світі. У виробничому асортименті термостатичні вентилі та комплектуючі для всіх типів опалювальних приладів та розводки систем опалення. Радіаторна арматура виробника Oventrop характеризується зручністю та функціональністю.

Різноманіття термостатів або термостатичних головок здатне задовільнити смаки найвибагливішого споживача. Серед найпопулярніших моделей слід відзначити Vindo TH, Uni SH та преміальний Pinox.

Арматура Oventrop для радіаторів з боковим підключенням

Для радіаторів з боковим підключенням компанія Oventrop пропонує термостатичні вентилі декількох серій, зокрема, серії «А» – без попереднього налаштування. Такі вентилі можуть бути встановлені як в однотрубній системі опалення з діаметром трубопроводу Ду 20-32, так і в двотрубній системі при діаметрі труби Ду15. Також його можна застосовувати для зонального регулювання. Слід зазначити можливість використання таких вентилів при не достатньо високій якості теплоносія. Завдяки конструкції регулювального елементу можливість забрудненості клапана є мінімальною.

Відео. Термоголовка: розвіювання міфів

Термостатичні вентилі із попереднім налаштуванням серії AV9 (рис. 1) рекомендуються для застосування лише у двотрубній системі опалення. Налаштовуються такі вентилі за шкалою попереднього налаштування, на якій є 17 положень (9 основних та 8 додаткових). Тобто під час монтажу системи опалення кожен вентиль можна плавно налаштувати для пропуску необхідної кількості теплоносія.

Зображення арматура овентроп Рис. 1. Термостатичний вентиль AV9 у розрізі

Усі термостатичні вентилі Oventrop з 1999 року мають єдиний базовий корпус. Така конструкція корпусу дозволяє його замінювати чи проводити обслуговування або зміну типу вентиля без зливу та зупинки системи опалення за допомогою інструменту Demo-Bloc.

Додатковою особливістю є значно більша кількість витків різьби для якнайкращого з’єднання з радіатором або трубопроводом.

Арматура Oventrop на зворотній лінії

На зворотній лінії радіатора з боковим підключенням встановлюються вентилі Combi 2, 3, 4. Крім регулювання пропускної здатності (Combi 2), ці вентилі дозволяють відключати, заповнювати та спорожняти прилади без зливу усієї системи опалення (Combi 3 та 4).

Арматура Oventrop для радіаторів з нижнім підключенням

Хоча радіатори з боковим підключенням перевірені часом та мають певні переваги, але найактуальнішими на ринку є радіатори з нижнім підключенням. Такі прилади приєднуються до системи трубопроводу знизу за допомогою приєднувальних вузлів Multiflex (рис. 2), які застосовуються як у двотрубних, так і в однотрубних системах опалення та мають функції відключення, попереднього налаштування, спорожнення і заповнення опалювальних приладів, а також точного регулювання відсотка затікання теплоносія в прилад байпасним гвинтом.

Зображення арматура овентроп для підключення радіаторів Рис. 2. Вузли для радіаторів із нижнім підключенням Multiflex F

Вузол Multiflex F є зручним та функціональним. Накидна гайка в його конструкції на 44% довша, ніж в інших аналогах, що полегшує монтаж арматури. Велика поверхня ущільнення (до 29%) підвищує надійність вузла.

Для окремих випадків, коли труби підходять до радіатора не по прямій, застосовуються поворотні вузли Multiflex. А при переплутаній подаючій та зворотній лініях застосовується прямий або кутовий перепускний вузол. Монтажний набір Multimodul дозволяє вмонтовувати арматуру як у стіну, так і в підлогу.

Хоча більшість радіаторів з нижнім підключенням мають вбудований термостатичний вентиль, проте по дизайну радіатори або рушникосушки зазвичай постачаються без такого вентиля. Для таких випадків для задоволення естетичних запитів використовують монтажні вузли Multiblock T (рис. 3) із спеціальними дизайн-кришками та термостатичними головками.

Зображення термостатичний комплект Овентроп Рис. 3. Комплект Multiblock T із термостатичною головкою UNI SH у кутовому виконанні

Асортимент термостатичної арматури Oventrop нараховує понад 150 позицій і тому їх просто неможливо розглянути у межах однієї статті. Технічний дизайн радіаторної арматури Oventrop отримав безліч міжнародних нагород та відповідає сучасним вимогам по енергозбереженню.

Oventrop GmbH & Co KG:

Моб. +38 067 323-01-01
Моб. +38 067 547-65-19
E-mail: oventrop@ukr.net
www.oventrop.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 946


Залишити коментар

Telegram