Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Арматура для радіаторів опалення: регулювання системи

Основою енергоефективності в системах опалення є кількісне регулювання теплоносія. Застосування радіаторної арматури це одни із кроків до економії

Арматуру для радіаторів опалення можна поділити на декілька категорій:

  • ручні вентилі;
  • термостатичні клапани;
  • клапани запірні;
  • вузли нижнього підключення.

Зображення арматури для радіаторів опалення Розглянемо спектр арматури для радіаторів в розрізі асортименту італійського виробника Giacomini.

Відео. Виробницвто арматури для радіаторів опалення

Ручні клапани є найпростішим способом регулювання тепловіддачі опалювальних виробів. Одним з представників цього класу арматури є клапан R5TG.

Операція з регулювання відбувається за допомогою полімерної ручки. Клапан має латунний корпус із нікелевим покриттям. Розбірне з’єднання обладнано стопорним кільцем та гумовим ущільненням. Це виконання забезпечує надійне з’єднання крана з радіатором і не потребує додаткового ущільнення. В асортименті моделі з прямим і кутовим корпусами.

Термостатичні клапани виконують автоматичне регулювання тепловіддачі. Використовуються в парі з термостатичною головкою.

Вони мають декілька варіантів – звичайні термостатичні з попереднім регулюванням та клапани зі збільшеним проходом.

У продуктовий пакет стандартних термостатичних клапанів входять артикули R401TG, R402TG, R403TG та ін.

R403TG – має кутовий корпус, з виходом вліво або вправо. Тип з’єднання з термоголовкою – система швидкісного монтажу Clip-Clap.

Термоголовка складається із корпусу та датчика температури. Стандартна модель – R470. В асортименті також присутні моделі з різьбовим під’єднанням (R460H, R470H). Найбільш ефективним варіантом є хронотермостат К470Н. Він може програмувати роботу клапанів та підключається до кімнатних програматорів.

Для обмеження максимального проходу теплоносія через клапан використовуються моделі з попереднім налаштуванням серії PTG. Застосування такої регулювальної арматури забезпечує точне гідравлічне налаштування системи опалення. Кількість фіксованих позицій – 8.

Коли необхідно подати в опалювальний прилад велику кількість теплоносія, застосовуються клапани збільшеного проходу. Найчастіше для цього необхідні моделі ¾”.

Для під’єднання приладів системи опалення необхідна пара клапанів – термостатичний (або ручний) та запірний. Останні встановлюються на зворотній магістралі. Налаштування/перекриття виконуються шестигранним ключем.

Для зручності в асортименті є набори для підключення радіаторів опалення. Наприклад, набір R470F: клапан термостатичний та запірний, термоголовка.

В останню категорію регулювальної радіаторної арматури входять спеціальні рішення – клапани нижнього підключення для однотрубних та двотрубних систем, а також вузли для сталевих панельних радіаторів. Вони характеризуються компактністю та простотою налаштування.

У підсумку можна зазначити, що чим точніше буде налаштована система опалення, тим суттєвішою буде економія під час її експлуатації. Використовуючи арматуру для радіаторів опалення, це можна здійснити легко. За детальнішою інформацією ви можете звернутися до офіційного партнера компанії в Україні «А-Кваттро».

Офіційний представник італійського виробника в Україні ТОВ «А-Кваттро»
м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 080


Залишити коментар

Telegram