Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Арматура для енергозбереження – «все включено»!

Італійський виробник Giacomini розвиває концепцію комплектних рішень, випускаючи арматуру в наборах, готових для установки в систему. В їх числі комплекти для термостатичного регулювання опалювальних приладів і комплекти для індивідуального теплообліку. Такий підхід дозволяє спростити застосування енергозберігаючого обладнання, зробити його більш доступним, в тому числі, і за ціною. На українському ринку продукцію європейського виробника представляє компанія «А-Кваттро»

Giac_1 Комплект термостатичного регулювання опалювальних приладів Giacomini R470F складається з трьох елементів: термостатичного клапана для регулювання потоку теплоносія з можливістю повного перекриття трубопроводу, термостатичної головки та відсічного балансувального клапана, який, крім функції відключення радіатора від системи, служить для попереднього налаштування витрати теплоносія через опалювальний прилад. Компоненти набору упаковані в барвисту коробку.

Відео. Виробництво арматиру для енргозбереження

Комплект включає арматуру, що вже зарекомендувала себе в Україні багаторічним досвідом експлуатації. Випускається для прямого або кутового підключення розмірами Ду15 і Ду20. Для двотрубних систем опалення призначені комплекти Giacomini розміром Ду15 (під'єднання 1/2"), вони компактні та характеризуються широким діапазоном регулювання. В комплектах розміру Ду20 (3/4") застосовано арматуру (як термостатичний клапан, так і відсічний балансувальний) зі збільшеним проходом, що дозволяє застосовувати дані набори і в однотрубних системах, у тому числі в системах з вертикальними стояками та гравітаційною циркуляцією теплоносія.

Giac_2 Для індивідуального теплообліку призначені комплекти Giacomini GE552, що включають прилади обліку та арматуру, необхідну для їхнього підключення та експлуатації. Комплекти теплообліку випускаються двох модифікацій номінальним діаметром 15 і 20 мм, номінальною витратою 1,5 і 2,5 м3/год на базі теплолічильників Giacomini GE552Y156 і GE552Y157, відповідно. У комплект, крім лічильника теплоти, входять кульові крани з накидною гайкою для монтажу приладу обліку, а також кульовий кран зі штуцером для виносного датчика температури, який встановлюється на трубопровід подачі.

Особливістю комплектів Giacomini є наявність в їх складі пластикового патрубка-вставки, який може бути встановлений замість лічильника теплової енергії на етапі монтажу (для запобігання пошкодження дорогого приладу при будівельних або оздоблювальних роботах у будівлі), або при подальшій експлуатації системи. Також у складі – пластиковий патрубок, що використовується при монтажі системи або заміні лічильника теплоти, комплект необхідних ущільнювальних прокладок і пломб, інструкція з експлуатації.

Крім зручності доставки всіх компонентів вузла обліку в одній, по суті, коробці, замовник також отримує значну економію по вартості обладнання в порівнянні з ціною окремих елементів набору.

Компанія Giacomini постійно розширює асортимент готових рішень, а також збільшує список додаткового обладнання для задоволення найвибагливіших вимог споживачів.

ТОВ «А-КВАТТРО»
м.Ужгород
вул. Швабська, 64А
тел.: +38 031 222-65-01
тел.: +38 050 317-97-07
office.giacomini@gmail.com
www.giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 165

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram