Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Альтернативне тепло з HERZ

Австрійська компанія HERZ – один із лідерів в галузі виробництва автоматизованих котлів, що працюють на альтернативних видах палива, таких як дрова, біогранули (пелети) та деревна тріска

Постійна співпраця з провідними європейськими інститутами та інвестування в новітні технології дають можливість компанії щорічно розвиватись, оновлювати та вдосконалювати свої розробки, створювати нові котли. Цей рік не є виключенням: асортимент водогрійних автоматизованих колів HERZ оновився кількома моделями.

Етап розвитку серії котлів Firematic продовжують нові моделі котлів потужностями 349, 401 та 499 кВт. Їхня модульна конструкція дозволяє забезпечити легкий та швидкий монтаж, а новий теплообмінник з автоматичною системою очистки поверхонь теплообміну дозволяє використовувати котел без додаткової очистки димових газів типу «циклон», що, в свою чергу, робить систему дешевше та економить місце. В листопаді 2014-го цей котел завоював премію за інновацію в номінації «Котельня установка на трісці та пелетах з найменшими габаритами і обсягами викидів».

Herz_Ris Флагман промислового діапазону – автоматизований водогрійний котел типу BioFire – розширює свій інтервал потужностей новими моделями на 1250 та 1500 кВт. Основна увага кон структорів була зосереджена на компактності конструкції. Так, габарити котла BioFire 1500 складають (ДхВхШ) – 5280х2480х2112 мм, і вага лише 8 тонн. Цього року промислова група HERZ підіймається на абсолютно новий рівень. Пов’язано це з придбанням компанії Binder. Це дозволило розширити спектр потужностей промислового сегменту, як водогрійних, так і парових котлів – до 10000 кВт, – з можливістю задовольнити потреби в:
• гарячій воді з робочим тиском 10 бар та максимальною робочою температурою 110 °C;
• перегрітій воді з робочим тиском 10 бар та максимальною робочою температурою 165 °C;
• насиченій парі з робочим тиском 10 бар та максимальною робочою температурою 185 °C.

Herz_Ris_1

Для захисту теплообмінних поверхонь твердопаливних котлів від низькотемпературної корозії, компанія HERZ пропонує арматуру для підвищення температури зворотної лінії:
• 3-ходовий термозмішувальний клапан TEPLOMIX DN25–DN32, що працює без додаткової енергії;
• 3-ходовий клапан 4037 DN15-DN50, що управляється редукторним електроприводом для дво- читрипозиційного, або аналогового управління по сигналу від електронного регулятора;
• 3-ходовий клапан 2137 DN15-DN50, що приводиться в дію електричним приводом для 3-позиційного управління;
• 3-ходовий клапан F4037 у фланцевому виконанні DN15–DN150, який управляється електроприводом для трипозиційного та аналогового керування;
• 4-ходовий поворотний клапан 2138 DN15–DN32, який працює разом з електричним приводом для 3-позиційного регулювання та дозволяє регулювати температуру теплоносія, що подається в буферну ємність, і підтримувати мінімально необхідну температуру теплоносія в зворотному трубопроводі котла.

У програмі поставок HERZ представлені також готові до підключення комплекти 4500 для підтримання температури на зворотному трубопроводі котлів для спалювання твердого палива, що комплектуються циркуляційним насосом, запірними кульовими кранами, зворотним клапаном та регулюючим клапаном:
• комплект EUROMIX – виконання з 3-ходовим кульовим клапаном 2137 DN20–DN32 з електричним приводом;
• комплект 4037 – зі змішувальним клапаном 4037 з електроприводом, DN20–DN50;
• комплект TEPLOMIX – модель із термозмішувальним клапаном, DN25-DN32.

Herz_Ris_3 Для швидкого монтажу HERZ пропонує споживачам готові заводські рішення для обв'язки твердопаливних котлів – насосні групи PUMPFIX MIX DN25–DN32, в яких підтримка температури зворотного пото ку відбувається шляхом підмішування теплоносія з лінії подачі.

ГЕРЦ Україна

02002, м.Київ
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10
Тел.: +380 44 290-46-80
kyiv@herz.ua | www.herz.ua
www.Facebook.com/HERZ.Ukraina

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 380

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram