Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

#осінніподарункиІНСТАЛЯТОР

Зображення Інсталятор Всю осінь та місяць грудень в сантехмаркетах «Інсталятор» серед покупців, мешканців м. Києва та гостей столиці розігруються миттєві фірмові призи та подарунки від мережі магазинів!

Окрім знижок по «Картках покупця», які досягли 20% можна ще отримати додаткові нарахування бонусних гривень на персональні рахунки, а також клієнти мають можливість витягнути білети акції #осінніподарункиІНСТАЛЯТОР. Вони можуть містити як додаткову знижку у сумі до 350 гривень, так і класний фірмовий блайзер, футболку, рюкзак чи крутий щоденник тощо. А у лютому 2020 р. серед учасників акції буде розіграно для питної води фільтр зворотного осмосу з мінералізатором, від ТМ Aquafilter. При цьому номери телефонів, серед яких буде проведено розіграш, беруть участь у реєстрі стільки разів, скільки накопичив білетів при покупці споживач за чотири місяці акції. Подробиці акції можна дізнатись на сторінці #мережаІнсталятор у ФБ.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 368 / 2019-11-22 10:01:05


Залишити коментар

Telegram