Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Акція для інсталяторів VIESSMANN

#осінніподарункиІНСТАЛЯТОР

Зображення Інсталятор Всю осінь та місяць грудень в сантехмаркетах «Інсталятор» серед покупців, мешканців м. Києва та гостей столиці розігруються миттєві фірмові призи та подарунки від мережі магазинів!

Окрім знижок по «Картках покупця», які досягли 20% можна ще отримати додаткові нарахування бонусних гривень на персональні рахунки, а також клієнти мають можливість витягнути білети акції #осінніподарункиІНСТАЛЯТОР. Вони можуть містити як додаткову знижку у сумі до 350 гривень, так і класний фірмовий блайзер, футболку, рюкзак чи крутий щоденник тощо. А у лютому 2020 р. серед учасників акції буде розіграно для питної води фільтр зворотного осмосу з мінералізатором, від ТМ Aquafilter. При цьому номери телефонів, серед яких буде проведено розіграш, беруть участь у реєстрі стільки разів, скільки накопичив білетів при покупці споживач за чотири місяці акції. Подробиці акції можна дізнатись на сторінці #мережаІнсталятор у ФБ.

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Переглянуто: 2 271 / 2019-11-22 10:01:05

Виставка Бассейн Пул 2024


Залишити коментар

Telegram