Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

«А-Кваттро» – надійний постачальник продукції для інженерних систем

На ринку України бренд Giacomini представляє компанія «А-Кваттро». За тривалий час співпраці компанія зарекомендувала себе як комплексний постачальник продукції для інженерних систем тепло-, водо- та газопостачання та постійно привертає увагу споживачів

Компанія «А-Кваттро» успішно постачає на ринок України широкий асортимент продукції для інженерних систем опалення, водопостачання та газопостачання від Giacomini. Це дає можливість отримати комплексне рішення і задовольнити потеби усіх споживачів – від інсталяторів до замовників.

Труба для «теплої підлоги»

Основним елементом підлогових опалювальних систем є труба Giacotherm зі сшитого поліетилену з антикисневим (дифузійним захистом) R996Т. Вона виготовляється методом екструзії, згідно з нормативами EN ISO 15875 і DIN 4726. Труба відноситься до 4-го та 5-го класу експлуатації з режимом експлуатації до 10 бар (4-й клас), та до 8 бар (5-й клас). Теплопровідність становить 0,38 Вт/(м•К). Міцність на розрив складає 31 МПа. Діапазон розмірів: 16×1,5, 16×2, 17×2, 18×2, 20×2 та 25×2,3 мм. Труби Giacotherm R996Т упаковані в картонні короби, що значно полегшує складання та захищає трубу від впливу сонячних променів та можливих пошкоджень.

Труби Giacomini R996T_R978_R999_0416_0555585-1

Термостатичні регулятори та клапани для радіаторного опалення

Одним із найважливіших елементів енергоефективності є термостатичні регулятори, що монтуються на опалювальних приладах. Одно- та двотрубні термостатичні клапани від Giacomini мають наступні загальні характеристики:

  • діапазон температур: 5÷110°C (5÷90°C з пластиковим зондом);
  • максимальний робочий тиск: 10 бар;
  • максимальний перепад тиску: 1,4 бар.

На ринку представлені класичні моделі термостатичних головок R468, R468C, R468H, R460 і R470. Вони можуть працювати при робочій температурі теплоносія в діапазоні від 5 до 110°С, і при максимальному робочому тиску 10 бар. Мінімальне калібрування температури становить 8°С, а максимальне – 28°С. Час реакції термостатичної головки на зміну режиму не перевищує 25 хвилин.

Термостатичні клапани виконують автоматичне регулювання тепловіддачі. Вони мають декілька варіантів – звичайні термостатичні з попереднім регулюванням та клапани зі збільшеним проходом. У продуктовий пакет стандартних термостатичних клапанів Giacomini входять артикули R401TG, R402TG, R403TG та ін.

Для обмеження максимального проходу теплоносія через клапан використовуються моделі з попереднім налаштуванням серії PTG, що має вісім фіксованих позицій.

Відео. Термостатичний клапан: налаштування

Термостатичні радіаторні клапани серії DB призначені для регулювання й підтримання необхідної температури у приміщенні. Витрата є повністю незалежною від перепаду тиску в межах технічних характеристик приладу відповідного типорозміру.

Розподільчі колектори для систем опалення

Розподільчі колектори застосовуються для ручного або автоматичного керування контурами підлогового та радіаторного опалення.

Відео. Колектор для «теплої підлоги»: налаштування

Колекторний модуль R553 застосовується для ручного або автоматичного керування контурами підлогового опалення при підготовці теплоносія низької температури ззовні колекторного вузла. У версії R553F колектор подачі оснащений зручними витратомірами (шкала: 0,5-5 л/хв).

Колекторний модуль R557R має два розподільчих колекторних блоки для двох опалювальних систем – високотемпературної (радіаторної) та низькотемпературної («тепла підлога»). Отримання теплоносія з необхідною (зниженою) температурою відбувається за допомогою насосно-змішувального вузла. Змішувальний вузол обладнується термостатичним клапаном та головкою з виносним датчиком. Він вимірює температуру змішаної води. За циркуляцію теплоносія в низькотемпературній системі відповідає циркуляційний насос, який також входить до комплекту.

Колекторний модуль R559 також розрахований на дві системи. В якості регулюючого обладнання змішувального вузла використовується 3-ходовий клапан із сервоприводом і мікропроцесорним модулем. Така система спрощує керування контурами, зменшує кількість електричних з’єднань.

Кульові крани

Компанія Giacomini виготовляє шість серій латунних різьбових кульових кранів розміром від 1/4” до 4”, а також кранів з пресовим з'єднанням, для паяного з'єднання, з фланцями з розміром до Ду300.

Віде. Маркування кульового крана та захист кульового крана від підробки

Відео. Встановлення кульового крана на радіатор опалення

Кульові крани компанії Giacomini можна розділити на дві основні категорії: вироби зі стандартним та повним проходом. Крани зі стандартним проходом характеризуються наявністю прохідного отвору з діаметром не менше ніж 75% від номінального діаметра трубопроводу. До моделей цієї категорії відносяться серії R250W і R250D. В іншій категорії діаметр прохідного отвору відповідає діаметру трубопроводу. Отже, не створюється додаткового навантаження на саму арматуру, а в системі не відбувається зміни тиску робочого середовища. До цієї категорії відносяться серії R780, R850, R910 і R950.

Кульові крани Giacomini працюють за рекордними показниками за температурою та тиском. Використання ущільнювачів з фторопласту PTFE та фторкаучуку дозволяє досягти робочу температуру від -20°С до +185°С, що наразі є найвищим показником для латунних кранів, які виробляються серійно. Матеріал корпусу виготовлено з латуні за європейським стандартом. Більшість кранів має зовнішнє покриття корпусу із нікелю. Це підвищує стійкість латуні до процесів корозії. Показник номінального робочого тиску залишається постійним до +100°С.

Окремо слід виділити кульові крани для систем газопостачання R730GA, R731GA, R734LGA, R734GA, R730PGA, які характеризуються повним проходом. Вони призначені для використання в системах газопостачання з допустимими тисками газу - першої, другої і третьої групи за версією EN 437. Максимальний робочий тиск газу становить 5 бар (0,5 МПа) при кімнатній температурі. Діапазон робочих температур -20 ÷ +60°С. Внутрішня і зовнішня різьба має збільшену кількість витків, порівняно з водопровідною арматурою. Конструкція корпусу кульового крану – посилена і виконана з нікельованої латуні.

Фільтри та крани з вбудованим фільтром

Використання фільтрів та комбінованих сепараторів шламу в інженерних системах дозволяє суттєво продовжити термін функціонування обладнання. Компактний магнітний фільтр R146C від Giacomini забезпечує три типи очищення: механічне, магнітне та гідравлічне. Механічні часточки завдяки циклонному ефекту осідають на дно фільтра, де затримуються металевою сіткою із нержавіючої сталі. Металеві частинки затримуються магнітним картриджем, який виготовлений із неодиму N35H.

Відео. Магнітні сепаратори шламу

Компактний фільтр із сепаратором R145XC оснащений спеціальним з’єднувальним штуцером з двома вхідними отворами. Його можна встановити в будь-якому положенні прямо на з'єднувальних трубах під котлом. При цьому він ефективно усуває всі забруднення, присутні в гідравліці опалювальної системи.

Відео. Як правильно встановити кульовий кран з вбудованим фільтром

Кульові крани з вбудованим фільтром призначені для захисту систем опалення та котлів. В кульовому крані R701F в єдиному корпусі розміщено два елементи з різними функціями – кульовий кран та фільтр грубого очищення. Розмір приєднувального різьблення – 3/4". Ступінь очищення фільтроелементу – 500 мкм. Максимальний робочий тиск – 32 бар. Діапазон температур – 5 ÷ 110°С. Пропускна здатність Kv – 3,9 м3/год.

Відкрити для себе повний спектр обладнання Giacomini Ви можете, звернувшись до офіційного представника Giacomini в Україні. Компанія ТОВ «А-Кваттро» завжди готова запропонувати своїм клієнтам не лише окрему продукцію, але й комплексне інжнерне рішення.

«А-Кваттро»

м. Ужгород, вул. Швабська, 64А
Тел.: +38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
www.giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 106


Залишити коментар

Telegram