Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Змивні бачки TECEprofil: естетичний вигляд та економія води

Німецька компаніяTECE підносить комфорт у санвузлі на новий рівень. Адже змивні бачки TECEprofil не тільки допомагають економити воду, але й надають ефектності дизайнерським рішенням та ще й дбають про гігієну в туалеті

Tece_TECEprofil Елегантність дизайну панелей змиву з бачками TECEprofil додає гармонійності та органічно поєднується з будь-яким інтер’єром санвузла. Вони створюють додатковий комфорт у приватних оселях, готелях, ресторанах, спортивних і бізнес-центрах та інших громадських місцях. Серце кожного бачка ТЕСЕ – його змивний клапан, який був відзначений престижною нагородою Design Plus Award у рамках міжнародної виставки товарів у Франкфурті-на-Майні за свою надійність і гарний зовнішній вигляд.

Але інноваційність системи TECEprofil полягає не тільки в її зовнішньому вигляді. Особливої уваги заслуговує конструкція змивних бачків, яка дозволяє економити до 25% води, у порівнянні зі стандартними аналогами. Система має великий змив, який налаштовується на 4,5/6/7,5/9 л і малий, значення якого завжди 3 л.

Tece_TECEprofil_1 Така економна витрата води не шкодить гігієні в санвузлі, оскільки якість змиву залежить не стільки від кількості використаної води, скільки від сили її потоку. Саме тому в конструкції змивного бачка TECEprofil передбачена можливість регулювання швидкості потоку. За допомогою редукційних кілець можна налаштувати його силу від 80 до 110% стандартного значення.

Гігієнічність системи також проявляється в особливій новинці від ТЕСЕ. В асортименті з’явився лоток для гігієнічних таблеток, тому використання незручних навісних касет для унітаза залишилось у минулому. І найголовніше – новинка сумісна з уже змонтованими змивними бачками та всіма панелями змиву TECE.

Система TECEprofil відзначається особливою надійністю. Герметична конструкція бачка виготовлена з ударостійкого пластику та поставляється у зібраному на заводі вигляді. Механізми змиву повністю укомплектовані та опломбовані, що дозволяє зберігати деталі в чистоті до завершення інсталяційних робіт. Змивні бачки від ТЕСЕ доступні у версіях для монтажу в гіпсокартонні перегородки та цегляну кладку і мають всі вищезгадані переваги, адже бачки – ідентичні.

Конструкція цих змивних бачків робить їх зручними в обслуговуванні та ремонті. Механізми наповнення та зливу води являють собою окремі модулі, які можна легко та швидко замінити.

Завдяки впровадженню інноваційних рішень систему TECEprofil можна назвати справді універсальним продуктом. Вона здатна забезпечити додатковий комфорт у санвузлі, і не доведеться обирати між економією води та гігієною. Крім того, завдяки сучасному дизайну ця система змиву стане органічним доповненням до будь-якого інтер’єру приватної оселі чи громадського місця. А використання німецькою компанією TECE якісних і сертифікованих матеріалів забезпечує безвідмовну роботу змивних бачків упродовж всього періоду їх експлуатації.

ТОВ «ТЕСЕ Україна»
03189, Київ, вул. Академіка Вільямса,
буд. 3/7, оф. 7
тел.: +38 044 596 59 46
факс: +38 044 596 59 47
info@tece.ua
http://www.tece.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 070


Залишити коментар

Telegram