VALTEC

Відкриваємо технологію наново: змішувачі із інфрачервоним датчиком

Технологія, яка сприяє кращій гігієні та економії води, знаходить застосування у людей вдома

Зображення змішувач GROHE Eurosmart Hybrid 23975003 Одним із найбільш прогресивних досягнень людства у сфері сантехнічного обладнання є інфрачервоний змішувач. Першочерговим призначенням сенсорних змішувачів були медичні заклади, де вкрай необхідним є застосування надійного обладнання, що сприятиме стерильності. Звичайно, безконтактні змішувачі широко застосовуються у громадських місцях.

А завдяки їх економічності, останні декілька років інфрачервоні змішувачі все частіше встановлюють у ванних кімнатах і кухнях приватних будинків та квартир.

Зазвичай у споживача є питання з приводу того, як можна керувати таким змішувачем у домашніх умовах і чи дійсно це зручно. Для того, щоб розвіяти сумніви та зробити кращий рівень гігієни доступним кожному, компанія GROHE розробила особливу модель Eurosmart Hybrid (23975003), аналогів якій немає. Цей гібридний змішувач поєднує безконтактне увімкнення із комфортним, точним керуванням за допомогою рукоятки із технологію GROHE SilkMove. Вбудований інфрачервоний датчик помічає руки під виливом і автоматично активує потік холодної води. В той же час, за допомогою скульптурного важеля можна точно відрегулювати потік і температуру. Переваги для гігієни рук, особливо у громадськомупросторі, очевидні. Хоча зручність, простота використання та економічність чудово підходять і для домашніх умов.

Особливий акцент було зроблено на простоті обслуговування: GROHE Eurosmart Hybrid 23975003 може похизуватися простотою монтажу, тривалою службою батарейок та пультом дистанційного керування, з якого здійснюється налаштування.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Просмотрено: 2 841


Оставьте комментарий

Telegram