Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Змішувачі HERZ – сучасні технології

Якщо у вас вдома і гаряча вода – вам пощастило, ця стаття – для вас

Зображення кран змішувач На перший погляд завдання просте – змішати холодну воду з гарячою та випустити її назовні. Ринок насичено великою кількістю простих рішень, однак, насправді сучасні технології сьогодні окрім звичайних функцій змішування та перекриття забезпечують низку додаткових опцій, причому на найвищому рівні, з урахуванням багатьох не помітних звичайному користувачеві тонкощів. Продукція із застосуванням найсучасніших технологій та дизайнерських рішень широко представлена в програмі поставок HERZ. Перш за все кожний змішувач має унікальний дизайн, який буде ідеально пасувати будь-якому сучасному інтер'єру ванної кімнати або кухні. Серії Elite, Infinity і Fresh мають класичні округлі форми, а серія SQ відрізняється виключно квадратними формами.

Зображення змішувач для ванни Для того, щоб витрата води була ощадною, компанія HERZ застосовує спеціальні аератори ECO. Завдяки аератору струмінь води стає м'якшим, а її витрата – меншою. Крім того, економити воду допомагають двоступінчасті картриджі зі спеціальним проміжним обмежувачем ходу рукоятки при відкриванні крана на 50%. Таку функцію мають змішувачі серії Prestige.

ТЗобаження змішувач для кухні ермостатичні змішувачі серії Fresh добре підходять для сімей з маленькими дітьми або для будинків, де гаряча вода нагрівається від сонячних колекторів, оскільки крани цієї серії мають функцію термостабілізації температури змішаної води та захисту від опіків. Ні поверхня крана, ні вода не перегріваються під час використання. Також змішувачі цієї серії дозволяють економити гарячу воду, не допускаючи її перевитрати.

Зображення змішувачі для ванни і душу Для санвузлів громадського користування, медичних установ та об'єктів громадського харчування компанія HERZ розробила серію змішувачів Fresh, оснащених сенсорним датчиком. Безконтактне відкриття і закриття крана робить його придатним для використання у приміщеннях з високими гігієнічними вимогами, а також виключає можливість виходу з ладу крана в результаті механічного зношення букси.

Широкий асортимент змішувачів для ванн і кухонь, душових комплектів відкритого і прихованого монтажу задовольнить запити найвимогливіших користувачів.

Зображення термостатичного клапана HERZ Як доповнення до змішувачів компанія HERZ рекомендує встановити термостатичний клапан Teplomix TMW. Клапан TMW встановлюється один на індивідуальний будинок або квартиру і дозволяє централізовано захистити користувачів від опіків, а також істотно скоротити витрату гарячої води.

Додаткову інформацію про змішувачі ви можете отримати за посиланнями:

Змішувачі – http://herz.ua/tovarview/942/-1/
Каталог змішувачів 2018 року – http://herz.ua/docs/_2921087.pdf
Клапан Teplomix TMW – http://herz.ua/tovarview/1/1533/1633.html

ДП «ГЕРЦ УКРАЇНА»

02002, м. Київ,
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10,
офіс 168 (4-й поверх),
Тел. +38 044290-46-80
E-mail: office@herz.ua
www.herz.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 029


1 коментар

  • Хороший змішувач - ннчого не скажеш. Але бачу тільки червону ручку гарячої води. А де холодна?

5
5
5
Залишити коментар

Telegram