Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Змагання інсталяторів-рибалок!

Изображение змагання інсталяторів-рибалок на чемпіонаті Києва27 жовтня 2018 року «Мережа сантехмаркетів «Інсталятор»ТМ проводить змагання серед інсталяторів-сантехніків м. Києва з рибальства!

Чемпіонат відбудеться на озері Трофейне, біля с. Личанка, в зв’язку з чим озеро на день буде закрите. Учасники змагатимуться як у персональному так і у командному заліку!

П’ять команд, під знаними в Україні торгівельними марками ТЕСЕ, HERZ, Vogel&Noot, De Dietrich та СП УДТ, перевірять міцність спінінгів та подивляться у пащу хижакам.

Фото- та відео- звіти будуть на сайті, у наступному номері журналу AW-Therm і на сторінці Facebook мережі «Інсталятор».

Побажаємо гарного кльову інсталяторам-рибалкам, бо спеціально під це змагання запустять щуку, аби погода була!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 356


Залишити коментар

Telegram