Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«Зелений» водень від ГЕС та ГАЕС

«Укргідроенерго» розробляє власну концепцію пілотного проєкту з виробництва «зеленого» водню на базі потужностей гідроелектростанцій компанії

Зображення потенціал «зеленого» водню в Україні

Фото: Потенціал виробництва «зеленого» водню в Україні за оцінкою «Інституту відновлюваної енергетики»

Зараз «Укргідроенерго» розробляє проєкт на ДніпроГЕС, номінальна потужність якого становитиме 1 МВт.

«Ми працюємо з європейськими партнерами щодо будівництва електролізера на базі ДніпроГЕС, який дозволить виробляти 210 м3 «зеленого» водню на годину. Ми очікуємо, що позитивні результати впровадження цього проєкту сприятимуть новим партнерствам з міжнародними компаніями для подальшої співпраці та донорства, що дасть можливість реалізувати більш масштабний проєкт», - зазначили в «Укргідроенерго».

Виробництво водню з надлишкової енергії, яка може бути в енергосистемі - реальний засіб збільшити можливості маневру потужностями існуючих ГАЕС і значно підвищити здатність корегувати небаланси в енергомережі, чим допоможе стабільній роботі інших генеруючих потужностей енергосистеми України в найбільш сталих та ефективних режимах.

Слухайте подкаст: Використання водню та водневих технологій

На форумі також йшлося про роль даних у розробці водневої стратегії, а також можливості фінансування розвитку водню та різних технологій його виробництва.

Нагадаємо, «Укргідроенерго» підписало Меморандум про взаєморозуміння між німецькою транснаціональною компанією MAN Energy Solutions та глобальним постачальником обладнання й послуг для гідроелектростанцій ANDRYTZ HYDRO щодо розробки та реалізації проєктів з виробництва «зеленого» водню в Україні.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 414 / 2022-12-08 21:01:46


Залишити коментар

Telegram