Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Польське місто звільнить жителів озеленених будинків від податку

У польському місті Каліш жителів, які озеленять фасад або дах свого будинку, звільнять від податку на нерухомість. Таке рішення 28 жовтня ухвалила міська рада за ініціативою мера Крістіана Кінастовскі, повідомляє TheMayor.EU

Зображення зелені стіни та дах на будинку

Нові податкові пільги набудуть чинності з першого січня 2022 р. Щоб отримати звільнення від податку, потрібно висадити багаторічні рослини на даху або озеленити принаймні одну стіну виноградом, плющем чи іншими в'юнкими рослинами. Також годиться і вертикальна зелена інсталяція.

«Зелені стіни та дах» — чудовий спосіб покращити якість повітря у місті та підвищити якість життя. Зелені фасади стають природними фільтрами від забруднення. Вони також регулюють температуру всередині будівлі, захищаючи від спеки й вітру, абсорбують надлишкову вологу та знижують рівень шуму. А ще вони естетично прикрашають місто», — запевняє мер Кінастовскі.

Звільнення від податку, однак, не поширюється на ті житлові будинки, які використовуються як приміщення для бізнесу, а також на тих містян, що мають податкову заборгованість.

Це одна з низки кліматичних ініціатив Каліша, запропонованих останнім часом. Тут почали висаджувати більше дерев, облаштовувати зелені зупинки, встановлювати будиночки для комах. Місто також почало співфінансувати придбання резервуарів для збирання дощової води.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 879 / 2021-11-17 10:09:07


Залишити коментар

Telegram