Запрошуємо на Smart Build Forum

Запрошуємо Вас стати частиною спеціалізованого будівельного форуму - Smart Build Forum

Зображення Smart Build Forum Smart Build Forum – спеціалізований міжнародний будівельний форум, який присвячений розумним інформаційним технологіям та інноваційним розробкам у галузі будівництва та архітектури, а також в облаштуванні житла, проектуванні та ремонті будинків, промисловому будівництві. Форум відбудеться 6 червня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, конференц-зал технопарку UNIT.City – UNIT.Core.

Основна ідея форуму – створити інноваційне середовище для представників інвестиційних кіл та будівельних і девелоперських організацій, щоб обговорити спільні завдання і можливості, які сьогодні на часі, а також перспективи використання новітніх технологій українськими та іноземним компаніями. Smart Build Forum – це універсальний маркетинговий майданчик, де досвідом інновацій в Україні та за її кордоном поділяться компанії, які вже використовують високі технології.

На форумі відбудуться:

  • Дебати лідерів: Керівники будівельних-компаній, інвестори, приватні підприємці, розробники розумних та it-рішень.
  • Ефективні стратегії ведення бізнесу: генерація енергії, будівництво, інфраструктура, бізнес-план для успішного розвитку будівельного підприємства завдяки впровадженню it-технологій.
  • 10+ авторитетних експертів: практичні приклади відкриття і ведення будівельного бізнесу впровадження it-технологій у будівництво.
  • Презентації інноваційних технологій і обладнання від світових та українських будівельних та it-лідерів.
  • Практичні приклади розвитку виробництва від світових будівельних компаній завдяки it-технологіям.
  • Сучасні інновації: сонячні та вітряні електростанції, енергоефективні технології, використання дронів у будівництві, gps-навігація, CRM та інші технології.

На завершення Smart Build Forum запланована невелика коктейль-вечірка та спільні дискусії, а також розіграш призів від компаній-партнерів та спікерів. Учасникам та відвідувачам форуму – друкований примірник журналу AW-Therm у подарунок!

Приєднуйтесь до прогресивної команди новаторів та бізнесменів, надсилайте заявки та пропозиції на margowamilaeva@gmail.com.

Або звертайтеся до керівника проекту за номером 063-438-23-14, 067-838-82-49, Міляєва Маргарита.

Слідкуйте за оновленням інформації та перебігом підготовки форуму на сайті: http://smartbuildforum.com.ua/ та на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/sbfua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Просмотрено: 2 727


Оставьте комментарий

Telegram