Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Запрошуємо на SMART BUILDING

22-23 лютого у Києві відбудеться SMART BUILDING - міжнародна професійна виставка та конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart рішень для створення "розумного будинку" та "розумного міста"

380-x-200 Це єдиний майданчик в Україні, який об'єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва.

В самому серці Києва в КМДА (Хрещатик,36) огранізатори зберуть на одному майданчику великі компанії та експертів, представників державних структур та стартапи, а також всіх зацікавлених у розвитку смарт-технологій і застосуванні новацій на ринку будівництва.

З огляду на щорічне зростання цін на енергоносії, а також прагнення кожної окремої людини навчитися економити за рахунок застосування останніх новинок і розробок - ми презентуємо існуючі технології на нашій виставці і обговоримо всі тенденції і проблеми в діловій програмі заходу.

На заході будуть представлені шість тематичних блоків:

  • розумний будинок;
  • розумне місто;
  • енергоефективність;
  • автоматизація будівель;
  • IoT- рішення;
  • Audio/Video;


В рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції і виступи понад 30 спікерів.
З

ахід проводитиметься за підтримки галузевого Міністерства і профільних організацій, КМДА, УСПП, а важливим фактором стане відвідування заходу представниками міських рад центральної України.

Відвідати захід зможуть всі бажаючі - від споживачів до технічних директорів великих компаній, від забудовників до представників ОСББ, від розробників і учасників ринку до представників міської влади. Вхід на виставку - БЕЗКОШТОВНИЙ!

Приєднуйтесь до розумних технологій!

Слідкуйте за оновленням програми на офіційному сайті і сторінці в Facebook.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 1 969

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram