Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Запірно-регулююча арматура по-італійськи

Для надійного транспортування робочого середовища однієї тільки якісної системи трубопроводів недостатньо. Велике значення має здатність запірно-регулюючої арматури, зокрема кульових кранів, належним чином виконувати свої функції впродовж тривалого періоду часу. Компанія «А-Кваттро» пропонує для своїх клієнтів кульові крани перевіреної якості від відомого італійського виробника Giacomini

Поєднання інноваційного підходу з багаторічним досвідом дає можливість створювати арматуру унікальних конструкцій, максимально відповідаючи особливостям конкретних сфер застосування. Пріоритетом при цьому залишається надійність і безпека користування. Кульові крани компанії Giacomini спроектовані для роботи в умовах постійного високого тиску. Для особливо жорстких умов використання стінки окремих серій виробів, таких, як R950 і R951, відрізняються більшою товщиною у порівнянні з іншими моделями. Такі вироби здатні працювати при температурі робочого середовища до 185°С при тиску 10,5 бар. Надійність усіх виробів підтверджується дворічною гарантією, а також діє страхування відповідальності виробника на 10 років з моменту продажу продукції.

Відео. Запірно-регулююча арматура: огляд маркування

Giacomini_R950 Giacomini R951

Безпека користування особливо актуальна для систем водопостачання. Так, між корпусом кульового крана та його сферою неминуче накопичуватиметься бруд і відкладення, які, поряд зі стоячою водою, сприятимуть розвитку колоній бактерій. Саме тому в моделях кульових кранів серії W на дні запірної сфери передбачений невеликий отвір, який під час маніпуляцій сферою забезпечує видалення забруднення.

Відео. Монтаж кульового крана

Іншим методом забезпечення чистоти трубопроводу є застосування технології DADO©. Її суть полягає у використанні особливої кубічної форми запірної сфери. Бруд і суміші відкладаються на плоскій стороні сфери, а потім вимиваються проточною водою після зміни її положення. Обмеження контакту сфери та ущільнювачів дозволяє суттєво продовжити службу останніх, а маніпуляції ручкою кульового крана при цьому відбуваються до 20% легше. Ця технологія застосовується в моделях серій R910 і R950. Якість кульових кранів Giacomini, які представляє компанія «А-Кваттро», підтверджена численними сертифікатами відповідності. Для виготовлення компонентів запірно-регулювальної арматури використовуються матеріали найвищої якості, надійність яких перевірена та підтверджена десятками років діяльності. Корпуси, муфти та сфери всіх виробів виконані з латуні гарячого штампування марки CW617N, що відповідає європейському стандарту EN12165. Ущільнювальні прокладки вироблені з PFTE та фторкаучуку. Ручка кожного виробу виготовлена зі сталі з пластифікованим покриттям відповідного кольору. А гарантія оригінальності виробу засвідчується голограмою з печаткою якості Giacomini.

Відео. Виготовлення латунних шарових кранів та труби Giacomini

Компанія «А-Кваттро» піклується про своїх клієнтів, пропонуючи їм продукцію тільки перевіреної якості. Окрім цього, клієнтоорієнтованість її діяльності полягає в наданні всебічної підтримки та професійних консультацій, гарантуючи раціональний вибір для кожної трубопровідної системи. Також, компанія запрошує до співпраці дистриб’юторів, дилерів, монтажні та сервісніорганізації – для налагодження довготривалих партнерських відносин.

Офіційний представник Giacomini S.p.A. в Україні ТОВ «А-Кваттро»
м. Ужгород вул. Швабська 64А
Тел.:+38 (03122) 2-65-01
Моб.:+38 (050) 317-97-07
E-mail: office.giacomini@gmail.com
http://giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 4 095


Залишити коментар

Telegram