Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Виставка Кул Кліма 2024

Заощадження води – один з пріорітетів Wavin Ekoplastik

І. Ядловський

Сьогодні до 30% води у світі втрачається через витоки зі зношених трубопроводів. Високоякісна, чиста питна вода та її постачання до домівок і підприємств лежить в основі повсякденної діяльності та зусиль групи компаній Wavin. Тому ми зосереджуємося на підвищенні якості систем розподілу води, розробці і впровадженню нових матеріалів на основі екологічно сталих рішень, таких як система трубопроводів з поліпропілену - Wavin Ekoplastik

У 1990-х роках Чеська Республіка опинилася в ситуації, коли з кожних 10 літрів води на шляху від водогону до кінцевого споживача, більш ніж три з половиною літри втрачалися через негерметичні з'єднання або тріщини в трубах. Сьогодні Чехія завдяки оновленню інфраструктури водопостачання поступово досягла скорочення втрат води вдвічі, а саме до 15%, що наразі є одним з найнижчих показників втрат води у Європі. Разом з тим значно покращилася і якість водопровідної води, й це не в останню чергу стало можливим завдяки застосуванню трубопроводів з поліпропілену відомої світової марки - Wavin Ekoplastik.

Передовий досвід, непохитні принципи Wavin, що веде свій відлік часу з 1955 року, та вже майже 33 роки історії чеського бренду Ekoplastik - це надійність, простота, та перевірена часом легкість експлуатації сотень тисяч будівельних об’єктів по всьому світу. Це чинники, що посприяли широкій розповсюдженості пластикової трубопровідної системи Wavin Ekoplastik у багатьох країнах, у тому числі і в Україні.

Відео.Wavin Ekoplastik виробництво та цінності компанії

Найкраща сировина від провідних світових виробників, досвідчений персонал, постійний контроль якості на всіх етапах виробництва, унікальна науково-дослідна та виробнича база дозволили створити високоефективні рішення Wavin, досягти гармонії якості і надійності, розкривши новий, недосяжний раніше потенціал властивостей звичної продукції, застосувавши технології та інновації, що вивели систему Wavin Ekoplastik у безумовні лідери ринку.

Однією з сильних сторін Wavin Ekoplastik була і залишається ефективна система менеджменту якості. Щодня десятки випробувань у виробничих лабораторіях на всіх етапах виробництва продукції є запорукою її сталої якості.

Досвідчені інженери Wavin Czechia s.r.o беруть постійну участь у створенні та модернізації галузевих європейських норм у складі спеціалізованих вчених рад та комісій. Чимало розробок і новітніх продуктів Wavin беруться за основу під час створення відповідних стандартів якості Європейського Союзу, що в свою чергу стають і стандартами інших країн.

Задоволення побажань наших замовників та вчасне реагування на потреби, і їх зміни, є основним пріоритетом Wavin Ekoplastik, тому що без об’єктивних відгуків існування компанії давно припинилося б, а відтак ми завжди прагнемо бути першим номером у виборі замовника.

Наразі Україна долає надскладний життєвий шлях, у якому вода відіграє одну з провідних ролей для підтримки і розвитку інфраструктури населених пунктів, промисловості, аграрного сектору, транспорту та енергетики. Попереду багато роботи з відновлення та докорінної модернізації повоєнної інфраструктури країни. Віримо, що спільними зусиллями всі прагнення на шляху до вільної, сильної, заможної України буде досягнуто, а мрія українців про возз’єднання з родиною європейських народів нарешті стане дійсністю. І ми прагнемо пройти цей непростий шлях разом.

Система Wavin Ekoplastik відома на ринку вже більше 30 років, і має широкий асортимент труб в діаметрах від 16 до 250 мм, а також сполучних деталей до них, що дозволяють вирішити практично будь-яке сучасне завдання з надійного транспортування холодної і гарячої води, автономного та централізованого опалення, систем стисненого повітря і кондиціювання.

Зображення система Wavin Ekoplastik

Для надійного і довготривалого функціонування інженерних систем вибирайте якісну продукцію Wavin Ekoplastik, з урахуванням її призначення.

Якщо у Вас є питання, будь-ласка звертайтеся до представників Wavin Czechia s.r.o в Україні:

Сергій Дяченко
Тел.: +38 (067) 224-08-82, +38 (099) 706-9000.

Ігор Ядловський
Тел.:+38 (050) 231-50-20, +38 (096) 66-33-596.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 2 954


Залишити коментар

Telegram