Закон про стимулювання альтернативної електроенергетики ухвалено

Zak_200 Верховна Рада України 21 березня 2017 р. прийняла в другому читанні та в цілому зміни до Закону України "Про теплопостачання" щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел.

Тепер уряд зможе компенсувати частину витрат підприємствам, що виробляють теплову енергію на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, ТЕС та когенераційні установки, та повертати суб'єктам господарювання різницю між тарифом на теплову енергію, вироблену на таких установках для потреб державних і комунальних установ, та тарифом для потреб населення.

Закон також передбачає встановлення та щомісячний перегляд для всіх категорій споживачів тарифів на теплову енергію, що виробляється з альтернативних джерел.

Крім того, встановлюється ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, а також певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо енергія виробляється на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках.

2017-03-21

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Просмотрено: 2 189 / 2017-03-21 13:33:52


Оставьте комментарий

Telegram