Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Європейські комплектуючі для котлів та конвекторів

Компанія ТОВ «Газові Технології» була заснована в 2006 році та за короткий час стала одним із найбільших у Східній Європи постачальників комплектуючих і запасних частин для виробництва газових, електричних, твердопаливних котлів, а також конвекторів та іншої опалювальної та водонагрівальної техніки

Ga_1 ТОВ «Газові Технології» імпортує на територію України запчастини та комплектуючі до опалювального обладнання виробництва найбільших світових компаній. Серед постачальників – SIT Group (Італія), що займає перше місце у світі з випуску газових клапанів, термопар, пілотних пальників, електронних плат керування та інших аксесуарів для опалювального обладнання. IMIT ControlSystem (Італія) – компанія зі 100-річною історією, яка спеціалізується на виготовленні термометрів, манометрів, термостатів та іншого вимірювального і регулюючого устаткування. Ще одна компанія – Polidoro (Італія) – провідний світовий виробник газових трубчастих і секційних пальників.

ТОВ «Газові Технології» співпрацює також з підприємствами Zilmet, Valmex, Bitron, Nordgas, Condevo (Giannoni), Regulus та іншими виробниками комплектуючих для опалювальної техніки: датчиків тяги, запальних електродів і п'єзорозпалу, розширювальних баків, три–чотири ходових клапанів та електроприводів до них.

Компанія пропонує великий спектр комплектуючих для газових, твердопаливних та електричних котлів: від плати керування і коаксіального димоходу до датчика та аксесуарів.

Українська компанія має й власне виробництво. На ньому, під торговою маркою ARTI, випускаються: неіржавіючий гофрований шланг для води і газу, побутові газові фільтри з розмірами ½ і ¾ дюйма. Виробляється також газопальниковий пристрій для модернізації котлів старого зразка типу КСТ, КЧМ. Він забезпечений приладом автоматичного керування, що не потребує електроживлення – газовим клапаном 630 EUROSIT виробництва SIT Group.

Клапан регулює температуру теплоносія в межах 40–90°С; виставляє мінімальний і максимальний потік газу; розпалює пальник та ін. У результаті цього забезпечується підтримання обраної температури теплоносія, стабільна робота котла при зниженні тиску газу, а також аварійне відключення при різкому припиненні подачі пального. У пристрої використовуються мікрофакельні італійські пальники Polidoro з неіржавіючої сталі, що забезпечує економію газу, знижує викиди СО в атмосферу, зменшує інтенсивність осідання сажі в димоході. Пальники характеризуються підвищеною надійністю роботи протягом всього терміну експлуатації.

Компанія «Газові Технології» динамічно розвивається, цілеспрямовано і впевнено йде вперед. Щорічно поповнюється асортимент продукції, підвищується рівень виробництва та обслуговування клієнтів.

Завдяки наявності великого переліку запчастин на складі компанії, можна знайти необхідні комплектуючі в найкоротші терміни, щоб відремонтувати котел, який вийшов з ладу. При замовленні рідкісних запчастин не доведеться довго чекати на їх поставку. При цьому доставка можлива в будь-який регіон України протягом кількох днів.

Для того, щоб завжди бути в курсі змін асортименту і цінової політики, на сайті передбачено оформлення підписки на розсилку новин компанії електронною поштою. Тут же, в Інтернеті, можливе оформлення замовлень через власний кабінет.

Компанія «Газові Технології»

Україна, м. Харків, вул. Автогенна, 10
Тел.: (057) 717-57-77,
(095) 665-52-52
(096) 665-52-52.
E-mail: sale@gaztech.ua
http://gaztech.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 652


Залишити коментар

Telegram