Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Європа й Україна не замерзнуть!

Жовтень 2022 року став найтеплішим у Європі за всю історію метеорологічних спостережень. Про це повідомила служба ЄС, яка опікується змінами клімату за програмою Copernicus (C3S)

Зображення приземна температура в жовтні 2022 року Температура повітря у жовтні була майже на 2°C вищою за максимум у референтному періоді 1991-2020 років.

Потепління мало рекордні денні показники середньої температури в Західну Європу. Рекордно теплий жовтень зафіксовано в Австрії, Швейцарії та Франції, а також у значних частинах Італії та Іспанії. У Канаді було також рекордно тепло, а в Гренландії та в Сибіру було набагато тепліше, ніж зазвичай. Найбільш низькі температури, нижчі за середні, були виміряні в Австралії, на Далекому Сході росії та в деяких частинах західної Антарктиди.

Літо цього року також видалося в Європі надзвичайно теплим.

«Важкі наслідки зміни клімату дуже помітні сьогодні, і нам потрібні амбітні кліматичні дії на COP27 (кліматичному саміті ООН, що відбувається зараз в Шарм-ель-Шейху в Єгипті, 6-18 листопада 2022 р.), щоб забезпечити скорочення викидів для стабілізації температури, близької до цілей за Паризькою угодою», – прокоментувала Саманта Берджесс, заступниця директора C3S.

Попри температурні рекорди є й позитивна сторона – опалювальний сезон і в Європі, і (що критично для нас) в Україні почався із значним запізненням і, наприклад, відбір газу із підземних газосховищ цього року стартував в нашій країні рекордно піздно та з незвично низькими показниками витрат газу.

За даними синоптиків, у грудні майже по всій території України пануватиме плюсова температура. Водночас справжня зимова погода та холод завітають до нас вже у січні, але надмірних морозів не очікується.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 530 / 2022-11-09 20:16:12


1 коментар

  • Багато що, звичайно залежить від вітру, центрів циклонів та антициклонів. А так, останнім часом на Новий Рік дощ, морози на хрещення.

5
5
5
Залишити коментар

Telegram