Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

Японія збільшує мету з відновлюваної енергетики до 38% до 2030 року

Відновлювальні джерела в Японії

Відповідно до опублікованого урядом 21 липня 2021 р законопроекту, Японія в рамках боротьби за скорочення викидів прагне збільшити швидкість переходу на альтернативні джерела енергії.

Нова мета країни - зробити їх «переважаючими в енергобалансі країни».

Відредагований план національної енергетичної політики встановлює, що до 2030 р. відновлювана електроенергія, яка в першу чергу генеруватиметься за рахунок сонця і вітру, повинна становити 36-38% від загального обсягу виробленої в Японії електроенергії. У поточній програмі фігурує значно нижча цільове значення цього показника - 22-24%. Очікувана частка в енергобалансі атомної енергетики залишилася тією самою і становитиме 20-22%.

В даний час третя за розмірами економіка світу все ще сильно залежить від викопного палива, завдяки їм генерується 76% електрики. Це пов'язано в тому числі з тим що АЕС Фукусіма-1 не працює на повну потужність через аварію, що сталася 10 років тому. Мирний атом забезпечує наразі лише 6% електроенергії, ще 18% надходить від альтернативних джерел.

Уряд Японії має намір найближчим часом продовжити розгляд документів, щоб остаточно затвердити цей амбітний план вже в жовтні.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 908 / 2021-07-27 22:42:45

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram