Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Хочете інвестувати у відновлювану енергетики?

Станьте учасником тренінгу «Як успішно інвестувати в українські проекти відновлюваної енергетики», отримайте корисні знання та практичні навички від професіоналів найвищого рівня та створюйте успішний бізнес у сфері відновлюваної енергетики!

Зображення тренінг Як успішно інвестувати в українські проекти відновлюваної енергетики Український ринок відновлюваної енергетики сьогодні входить в TOP-5 найпривабливіших ринків Європи для проектів «зеленої» генерації. Діючий «зелений» тариф, чітка законодавча база та фантастичний природній потенціал спричинили справжній інвестиційний бум, зокрема у сонячну енергетику.

В результаті, лише за 9 місяців 2018 року встановлені потужності об'єктів відновлюваної енергетики зросли майже на 380 МВт. На загал в Україні станом на 1 листопада 2018 р. діє вже понад 1,8 ГВт потужностей ВДЕ, і у найближчі 2 роки цей показник може подвоїтись.

Тренінг «Як успішно інвестувати в українські проекти відновлюваної енергетики», що відбудеться 11 грудня у м. Київ, готель «Братислава» (вул. Андрія Малишка, 1, зал «Альянс Альфа») проведуть найкращі експерти галузі, практики, фахівці провідних компаній. В заході приймуть участь також представники державних установ, регуляторів галузі енергетики, які представлять всі можливі сценарії розвитку українського ринку відновлюваної енергетики в контексті останніх законодавчих ініціатив, пов’язаних з обмеженням терміну дії «зеленого» тарифу, та сформують план дій для інвесторів за кожним сценарієм.
Учасники Тренінгу отримають концентрат важливих знань для успішного ведення «зеленого» бізнесу та практичних алгоритмів з подолання задач організаційного, юридичного, фінансового та технічного характеру, та порадять, як уникнути помилок на цьому шляху.

Ділова програма Тренінгу дозволить учасникам отримати відповіді експертів на свої персоналізовані питання.

Медіа-підтримку заходу буде здійснюватись мультимедійним виданням AW-Тherm, що запропонує відвідувачам журнал «AW-Тherm», на сторінках якого регулярно друкуються статті та аналітичні матеріали з розвитку відновлюваної енергетики та енергозбереження.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 889 / 2018-11-23 09:13:02


Залишити коментар

Telegram