X спеціалізована виставка «ТЕПЛО ВОДА ПОВІТРЯ-2017»

Завершується прийом заявок для участі у X ювілейній спеціалізованій виставці інсталяційних систем та технологій у західному регіоні України «Тепло Вода Повітря»-2017, яка відбуватиметься у Львові 5-7 квітня 2017 р. у палаці спорту «Україна», вул. Мельника, 18

Vis_20000 Тематичні розділи: опалення; кліматизація; водопостачання та водовідведення; водостічні системи; очисні споруди та фільтри; сантехніка; помпи; труби та фітинги; газове обладнання; ізоляційні матеріали; герметики, клеї, лаки, фарби; арматура трубопровідна; автоматика, прилади обліку і контролю; інструменти, допоміжне обладнання і матеріали; альтернативна енергетика; монтаж та проектування; програмне забезпечення.

Учасники виставки – виробники та дистрибутори обладнання і технологій для опалення, водопостачання, кліматизації з різних областей України та іноземні компанії.

Відвідувачі виставки – монтажники, керівники інсталяційних, будівельних компаній, комунальних господарств, проектанти, кінцеві споживачі як західного регіону так і всієї України.

В рамках виставки будуть проводитися супутні заходи (конференції, семінари, презентації) за участю фірм учасників.

Інформаційний партнер виставки - медіа-ресурс Air Water Therm.

6 квітня 11:00–12:00 Конференція: «Теплові пункти для житлових будинків. Досвід впровадження». 14:00–16:30
Семінар на тему: «Еволюція зворотнього осмосу. Вода для кави».

Детальна інформація про проект на сайті: http://tvp.expolviv.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Просмотрено: 2 597


Оставьте комментарий

Telegram